Piosenkarka musiała siedzieć pod maską tlenową.

Magda Narożna od jakiegoś czasu jest w związku z Krzysztofem Byniakiem. Planują nawet ślub.

Chcę ślubu, kiedy będę miała święty spokój (przypuszczalnie chodzi o spokój od konfliktu z byłym mężem – przyp. red.), kiedy będę spokojna i nie będę musiała patrzeć wstecz. Chcę, żeby to było moje wydarzenie, mojego serca i mojego przyszłego męża – mówiła w rozmowie z Super Expressem.

Niedawno w internecie mówiło się, że Magda jest w ciąży, a wszystko przez jeden post, który pobudził wyobraźnię jej fanów.

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Magda Narożna musiała wyjaśnić sytuację ze swoimi fanami i położyć koniec plotkom.

Przyzwyczaiłam się, że jestem co najmniej 5 razy w roku w ciąży. Trzeba uważać na zdjęcia, jakie się umieszcza w social mediach. Trzeba uważać jakie bluzki się zakłada lub jak się pozuje do zdjęcia, fani różnie to odbierają. Nawet moja mama zrobiła mi kiedyś wyrzuty, dzwoniąc do mnie i mówiąc, jak mogłam jej nie powiedzieć, że jestem w ciąży. Zawsze odpowiadam prawdą, że to tylko domysły i nieprawdziwe informacje. Nie jestem w ciąży i nie mam w planach drugiego dziecka, mam zbyt dużo pracy. Mam też Gabi, która jest dla mnie najważniejsza i jak na razie jestem szczęśliwa – zadeklarowała.

Wczoraj na Instastory Narożnej pojawiło się zdjęcie, które zaniepokoiło jej fanów.

Te przeklęte wirusy mnie wykończą – oświadczyła pod zdjęciem, które najpewniej wykonała w domowym zaciszu.

Magda Narożna
Magda Narożna
Magda Narożna

Pisaliśmy również o: Czy historia się powtarza? Sandra Kubicka i Baron rozstali się. Istnieją na to solidne dowody

Może zainteresuje Cię to: Lara Gessler zaliczyła niezłą wpadkę. Tysiące fanów mogło zobaczyć, co ukrywa restauratorka

Przypominamy o: Kasia Cichopek stara się ładnie wyglądać, ale nie dla Macieja Kurzajewskiego. Dla kogo gwiazda tak bardzo się stara