W Polsce jest wiele seriali, które przyciągają dużą liczbę widzów, ale M jak miłość jest chyba najpopularniejszy.

Najbardziej znane postacie, które zasłynęły i uczyniły swoich właścicieli mega popularnymi.

Kasia Cichopek, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Małgorzata Kożuchowska, Anna Mucha to najwybitniejsi aktorzy serialu.

Grażyna Wolszczak postanowiła wyjaśnić, dlaczego serial cieszy się popularnością od tylu lat i opowiedziała nam o jego początkach.

Pamiętam castingi, które odbywały się tygodniami, kiedy zostałam wyłoniona ta grupa kilkunastu osób, założycieli, aktorów. To było wielkie wyróżnienie. Tez pamiętam, bo zaczęliśmy pracę na trzy kamery, co było kompletnie nowym doświadczeniem, że 20 minut było przeznaczone na scenę, a zwykle robiło się to kilka godzin. Więc naprawdę parę takich momentów przełomowych.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

"Według standardów mojego męża nie robię wystarczająco dużo dla jego córki. Dlaczego uważa, że w ogóle powinnam coś robić"

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

Grażyna Wolszczak mówiła też o rywalizacji Na Wspólnej i M jak miłość.

Rzeczywiście, był taki moment, gdzie Na Wspólnej nie zażarło tak, jak producenci się spodziewali. Pamiętam, że Robert Kudelski przyleciał na plan i mówi – słuchajcie, ja wszedłem do pokoju produkcji i oni tam siedzą i oglądają M jak Miłość, żeby zobaczyć, na czym polega fenomen. Dlaczego im tak idzie, a nam nie idzie.

Grażyna Wolszczak, mówiąc o M jak miłość, wyjaśniła, dlaczego przyciągnął on uwagę tak wielu widzów.

A po prostu tajemnica polegała na tym, że już widzowie byli wkręceni, M jak miłość szło parę lat i Na Wspólnej musiało się rozkręcić. I jak się rozkręciło, to tak idzie 20 lat.

A którego serialu jesteś fanem — M jak Miłość czy Na Wspólnej?

Pisaliśmy również o: "Chcę przytulić miliony kobiet". Paulina Smaszcz nie ukrywa, że ostatnie wydarzenia odbiły się na jej zdrowiu

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel w końcu pokazał twarz Dominiki. Patrzyła prosto w obiektyw podczas zimowej zabawy z ukochanym

Przypominamy o: "Byłeś i będziesz z nami wszędzie tam, gdzie my". Jurek Owsiak pogrążył się w żałobie tuż przed finałem WOŚP