Antek Królikowski to jeden z aktorów młodego pokolenia, który bardzo szybko zdobył popularność.

Nasz bohater doświadczył jednak sławy nie tylko w karierze, ale także na froncie miłosnym.

Jego małżeństwo z aktorką Joanną Opozdą stało się skandalem, a aktor po raz kolejny udowodnił swój status don Juana. Nie zniechęcił go nawet fakt, że w końcu został ojcem.

Antek Królikowski powiedział, że Paweł Woldan zaproponował mu rolę, której nie mógł odmówić.

Takich propozycji się nie odrzuca — mówił w jednym z wywiadów.

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

W tym czasie Antek zagrał u Patryka Vegi, co przyniosło mu sławę. Wcielił się wtedy w rolę gangstera.

W prywatnym życiu bardzo sporadycznie chodzę na stadiony, na mecze, ani nie uczestniczę w fanatycznych spotkaniach. Na co dzień w ogóle staram się nie przesadzać w żadną stronę i próbuję szukać złotego środka — zdradził Antek.

Rola w filmie Patryka Vegi była finałem jego kariery aktorskiej.

Tydzień przed zdjęciami zadzwonił reżyser, że ktoś z telewizji zobaczył zwiastun Bad Boya i że nie wypada, by ktoś taki zagrał papieża. Wcielił się w niego w końcu Józef Pawłowski – zdradził w Na żywo.

Pisaliśmy również o: "Najważniejszy prezent na Dzień Dziadka". Donald Tusk wreszcie pokazał swojego wnuka. Syn Michała Tuska od kilku lat nie pojawiał się publicznie

Może zainteresuje Cię to: "To jest niewiarygodne, zawsze o tym marzyłam". Magda Gessler po raz trzeci zostanie babcią. Restauratorka opowiedziała o szczegółach

Przypominamy o: Kasia Cichopek pojawiła się przed swoimi fanami zupełnie odmieniona. Maciej Kurzajewski będzie mile zaskoczony