Allan często pojawia się na imprezach muzycznych. Jedna z najbardziej pamiętnych odbyła się podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką.

Edyta wystąpiła tam w towarzystwie swojego syna. To był triumfalny pokaz.

Pamiętam, jak do niego zadzwoniłam i powiedziałam, że jest taka sprawa, że reżyser zapytał, czy nie byłoby fajnie, jakbyśmy razem wyszli na scenę. Allan zapytał kiedy. Powiedziałam, że w sylwestra. Odpowiedział, że spoko. Chciał być w Krakowie ze znajomymi, ale będzie po prostu w Zakopanem – opowiedziała Jastrząb Post.

Edyta Górniak wspiera syna we wszystkich jego przedsięwzięciach, a ostatnio Allan wydał utwór, który zrobił furorę w sieci.

Moja mama wychowała mnie na małe grzeczne cudo. Ale co ja mam zrobić, jak pani córka prosi, abym mówił do niej: „su*o” – rapuje Allan.

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Kolejne wersy również zrobiły furorę.

Chcemy być skuci, ale nie w kajdankach. Chyba że w łóżku. Każdy to wie. Każdy to wie. Ona czepia się mnie, łapie dłoń. Nawet nie jest tak zimno, a na nosie ma szron.

Płyta telewizyjna pojawiła się już na YouTube, a reakcje na nią są różne.

Słucham na wyciszonych słuchawkach. Moc! Mega wpada w ucho! A drugim wylatuje. Weźcie zróbcie downlołda tego utworu i głęboko zakopcie. Bardzo głęboko.

Pisaliśmy również o: „Proszę ostrzeżcie bliskich”. Dominika Gwit nagle zaczęła mówić o poważnych problemach tuż po porodzie

Może zainteresuje Cię to: Młodsza córka Jurka Owsiaka zmieniła się nie do poznania: co robi 34-letnia Ewa i gdzie jest jej starsza siostra Aleksandra

Przypominamy o: Maciej Kurzajewski otrzymał nieprzyjemny komentarz od fanki, ale zareagował błyskawicznie: "Bardzo dziękuję za dociekliwość"