Co roku tysiące osób zbiera pieniądze na pomoc potrzebującym. W tym roku wszystkie pieniądze zostaną przekazane na walkę z sepsą.

Jurek Owsiak, oprócz tego, że jest pomyslodawcą WOŚP i prezesem fundacji, jest kochającym mężem i ojcem. Jurek powiedział nam kilka lat temu, że ma świetne relacje z córkami.

Z Dzidzią mówiliśmy dziewczynom: 'Jak masz po nocy wracać, to lepiej zostań tam, gdzie jesteś, bo wędrowanie po nocy jest niebezpieczne'. Jak miałem obawy o narkotyki, rozmawialiśmy o tym. 'Ola, czy na tych prywatkach pojawiają się jakieś świństwa?' – pytałem. 'Tak, ale ja tego nie biorę', miała odwagę przyznać – wyznał w „Vivie!”.

Starsza z córek prezesa WOŚP skończyła produkcję filmową w Stanach Zjednoczonych i zrobiła kurs z dietetyki i suplementacji. 

Zawsze mnie bawi stwierdzenie, że zodiakalne Wagi są wyważone. Jurek nie ma nic wspólnego z wyważeniem, zwykle długo nie reaguje, nawet jeśli coś go drażni, aż w końcu wybucha 'za wszystko'. Wtedy jest jak wulkan. Średnio mi odpowiada, ale staram się zrozumieć. W ramach buntu przez lata nie przyjeżdżałam na Woodstock. To przewrotne, biorąc pod uwagę, że teraz tu pracuję. Wtedy to była impreza moich rodziców. Wybierałam żagle ze znajomymi.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

Aleksandra ma dwie córki: Maję i Zuzię, a także pracuje jako trener. Co do jej młodszej córki, Ewy, lekarze nie dawali im szans.

Nie było tam inkubatora. Przewieźli ją, maleńką, karetką niedaleko, na Działdowską. Lekarze bez owijania w bawełnę powiedzieli, żebyśmy sobie nie robili nadziei – wspominał Jurek w „Vivie!”.

Ewa jest dumą swojego taty i pomaga mu w jego dobrych uczynkach.

Razem możemy wszystko. Ode mnie tyle tato. Zaczynamy. Chodź do mnie – zaczęła, zapraszając na scenę ojca.

Jurek Owsiak powiedział o niej bardzo ciepłe słowa:

Ewa jest tym dzieckiem, która wraz z Orkiestrą rosła (…). To ona patrzy na świat swoimi oczami i chciałbym, żeby młodzi ludzie właśnie w ten sposób odbierali coś, co jest dobre, łapali to – mówił w zeszłym roku.

Pisaliśmy również o: „Proszę ostrzeżcie bliskich”. Dominika Gwit nagle zaczęła mówić o poważnych problemach tuż po porodzie

Może zainteresuje Cię to: Roksana Węgiel zaraz po powrocie z wakacji z ukochanym ogłosiła świetną wiadomość. Rodzina piosenkarki się powiększy

Przypominamy o: Maciej Kurzajewski otrzymał nieprzyjemny komentarz od fanki, ale zareagował błyskawicznie: "Bardzo dziękuję za dociekliwość"