Para świętowała 40. urodziny aktorki w Jerozolimie, a 50. urodziny dziennikarza w Jordanii.
Para dobrze się bawi i świetnie się bawi.

Fani śledzą rozwój relacji między tą parą. Przed wyjazdem do Jordanii prezenterka Pnś urządziła w Warszawie imprezę urodzinową dla swojego ukochanego w gronie najbliższych przyjaciół.

Zanim Kasia i Maciek wylecieli do Jordanii w Starej Miłosnej, gdzie mieszka prezenter świętowano jego urodziny. Imprezę niespodziankę przygotowała Kasia razem z jedną z sióstr Maćka (specjalnie dla brata przyleciała z Izraela, gdzie mieszka) i jego mamą. Byli też rodzice prezenterki, jej brat z żoną, Helenka, Adam i oczywiście Bono. Psiak szalał ze szczęścia – dzieci Kasi nieustannie go głaszczą i chodzą z nim na spacery. Synowie Maćka – Franek z Włoch i Julek z Holandii połączyli się z nim przez kamery internetowe – zdradził nasz informtaor.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili skorzystać z uroków Morza Martwego i basenów znajdujących się przy luksusowym hotelu. Aktorka zamieściła ten filmik na swoim profilu.

W finale nasze jordańskiej przygody Morze Martwe. 400 metrów poniżej poziomu morza w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie!

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znakomity polski aktor znany z "Czterech Pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy"

Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Na komentarze nie trzeba było długo czekać:

Zazdroszczę pozytywnie. Pięknie tam. Denerwujecie tylko, przecież to a nieprzyzwoite być tak szczęśliwym i beztroskim. No i pięknie. Cudowny filmik, piękna para.

Pisaliśmy również o: Edyta Górniak utarła nosa internautom. Piosenkarka natychmiast zareagowała na komentarz dotyczący jej syna

Może zainteresuje Cię to: Młodsza córka Jurka Owsiaka zmieniła się nie do poznania: co robi 34-letnia Ewa i gdzie jest jej starsza siostra Aleksandra

Przypominamy o: Maciej Kurzajewski otrzymał nieprzyjemny komentarz od fanki, ale zareagował błyskawicznie: "Bardzo dziękuję za dociekliwość"