Para świętowała 40. urodziny aktorki w Jerozolimie, a 50. urodziny dziennikarza w Jordanii.
Para dobrze się bawi i świetnie się bawi.

Fani śledzą rozwój relacji między tą parą. Przed wyjazdem do Jordanii prezenterka Pnś urządziła w Warszawie imprezę urodzinową dla swojego ukochanego w gronie najbliższych przyjaciół.

Zanim Kasia i Maciek wylecieli do Jordanii w Starej Miłosnej, gdzie mieszka prezenter świętowano jego urodziny. Imprezę niespodziankę przygotowała Kasia razem z jedną z sióstr Maćka (specjalnie dla brata przyleciała z Izraela, gdzie mieszka) i jego mamą. Byli też rodzice prezenterki, jej brat z żoną, Helenka, Adam i oczywiście Bono. Psiak szalał ze szczęścia – dzieci Kasi nieustannie go głaszczą i chodzą z nim na spacery. Synowie Maćka – Franek z Włoch i Julek z Holandii połączyli się z nim przez kamery internetowe – zdradził nasz informtaor.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili skorzystać z uroków Morza Martwego i basenów znajdujących się przy luksusowym hotelu. Aktorka zamieściła ten filmik na swoim profilu.

W finale nasze jordańskiej przygody Morze Martwe. 400 metrów poniżej poziomu morza w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie!

Popularne wiadomości teraz

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Wszystkie kobiety w ciąży były odwiedzane codziennie, przynoszono im pyszne jedzenie i słodycze, z wyjątkiem Anny

Kiedy lekarz powiedział Annie, że został jej miesiąc życia, poprosiła męża, by zabrał ją nad morze

Na komentarze nie trzeba było długo czekać:

Zazdroszczę pozytywnie. Pięknie tam. Denerwujecie tylko, przecież to a nieprzyzwoite być tak szczęśliwym i beztroskim. No i pięknie. Cudowny filmik, piękna para.

Pisaliśmy również o: Edyta Górniak utarła nosa internautom. Piosenkarka natychmiast zareagowała na komentarz dotyczący jej syna

Może zainteresuje Cię to: Młodsza córka Jurka Owsiaka zmieniła się nie do poznania: co robi 34-letnia Ewa i gdzie jest jej starsza siostra Aleksandra

Przypominamy o: Maciej Kurzajewski otrzymał nieprzyjemny komentarz od fanki, ale zareagował błyskawicznie: "Bardzo dziękuję za dociekliwość"