O słynnym talencie restauratorki nie ma co mówić, w życiu osobistym Magda od 2004 roku jest żoną Waldemara Kozerawskiego.

25 czerwca 2004 w białej dorożce przy akompaniamencie 80 śpiewających górali pod Teatrem Starym w Krakowie… dla mnie i Waldka nasz ślub ekumeniczny był najpiękniejszym oświadczeniem uczuć, woli i naszego współistnienia. To było dla nas coś najważniejszego. Media dziś stawiają nas na ślubnym kobiercu i wysyłają gratulacje! Kochani… to było prawie 20 lat temu. Czytajcie uważnie moje wpisy, a wtedy nie będziecie musieli wypuszczać białych gołębi – niedawno pochwaliła się.

W jednym ze swoich ostatnich postów słynna polska szefowa kuchni zamieszała w sieci swoimi ustami.

Łomotanie faworka kto da więcej – napisała w jego opisie.

Komentarze po tym były różne.

Popularne wiadomości teraz

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

Izabella Scorupco w tym roku skończy 53 lata. Jak gwiazda "Ogniem i mieczem" zmieniła się na przestrzeni lat

Dawid Kubacki otrzymał niespodziewaną wiadomość od Adama Małysza. Jaka była jej treść

Ojciec Dawida Kubackiego rozgadał się w sprawie hospitalizacji Marty Kubackiej. Nieznane dotąd szczegóły ujrzały światło dzienne

Ach ten usta i ten dziubek! I pomyśleć ze wszystko naturalne i że Dr Gojdź nic tu nie działał – napisał mężczyzna, nie mogąc pozwolić na bezpodstawne oskarżenie restauratorki.

Gdy Magda Gessler zobaczyła tyle nienawiści, natychmiast zareagowała:

I dlatego się przyjaźnimy… Bo nie mamy wspólnych interesów tylko prawdziwa przyjaźń… Nie kołach za usta albo usta. Za kolacje… Ha ha tylko… Po prostu empatia.

Głos cenionego specjalisty powstrzymać fanów przed wydawaniem podobnych osądów w przyszłości.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zabrali córkę prezenterki na spacer. "Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy"

Może zainteresuje Cię to: Dominika Gwit po raz pierwszy po porodzie pojawiła się w pięknej sukni: "Macierzyństwo Ci służy"

Przypominamy o: Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość