Po śmierci pierwszego męża, Wiesława Dymnego, aktorka wychodziła za mąż jeszcze dwa razy, ale nigdy nie miała tak burzliwego życia rodzinnego jak z pierwszym mężem.

Wiesiek obracał w koszmar moje życie. Po prostu nigdy nie byłam pewna, czy kiedy wrócę do mieszkania, nie zastanę męża pobitego albo czy nie przepadnie gdzieś na kilka dni – powiedziała Dymna w wywiadzie „Warto mimo wszystko”.

Wiesław często pił, co nie podobało się jego żonie, ale zawsze potrafił sprawić, by mu wybaczyła.

Nieraz zastawałam mieszkanie kompletnie zdemolowane. Nie było łatwo. Najdziwniejsze było to, że kiedy Wiesiek przestawał pić, natychmiast wybaczałam mu wszystko.

Anna napisała też książkę o swoim życiu z pierwszym mężem i nazwała ją Wiesław Dymny. Życie z diabłami i aniołami.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Wiedziałam, że pod skorupą agresywnego, pijanego i dzikiego człowieka chował się zrozpaczony, wrażliwy i często przestraszony chłopiec. Kochałam go.

W 1978 roku znaleziono go martwego w ich domu. Według oficjalnej wersji zmarł na zawał serca spowodowany alkoholem, ale Anna Dymna nie jest pewna, czy ta wersja jest prawdziwa, bo nikt nie przeprowadził badań.

Trudno było w to uwierzyć, bo przecież dwie godziny wcześniej widziałam się z nim i był trzeźwy. Pomyślałam sobie, że może coś mu ktoś wstrzyknął? – mówiła w wywiadzie „Warto mimo wszystko”.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski powiedzieli coś niespodziewanego i potwierdzili plotki. "To jest ten czas"

Może zainteresuje Cię to: Anna Lewandowska pokazała bardzo urocze zdjęcia z córkami i zachwyciła sieć. „Za szybko rosną”

Przypominamy o: Natalia Kukulska pokazała w sieci studniówkę córki. 17-letnia Ania miała na sobie sukienkę, która zwróciła uwagę wielu fanów