Natalia Kukulska od ponad dwóch dekad jest żoną Michała Dąbrówki. Są przykładem rodziny, która w show-biznesie jest bardzo rzadka.

Ich małżeństwo przechodziło kryzysy, ale udało im się utrzymać uczucia przy życiu i iść dalej.

Równowaga w naszym związku polega też na tym, że się uzupełniamy. Dziś ja robię na przykład zakupy, bo mam czas i ochotę, a jutro ty poświęcasz czas domowi. Partnerstwo postrzegam więc jako współdziałanie w codzienności i decyzjach. Za nami kilka kryzysów. Nie ma w tym nic gorszącego ani dziwnego. Jeśli nie poznalibyśmy skrajnych emocji, nie mielibyśmy szans dopełnić się jako para. Nie zawsze oczywiście każdy dostrzega pojawiające się problemy. Partnerstwo polega także na tym, abyśmy obydwoje chcieli starać się o ten związek – mówiła Natalia w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Natalia Kukulska pokazała zdjęcia ze studniówki córki. Artystka nie ukrywa twarzy dziecka, a wręcz przeciwnie - dzieli się na Instagramie swoimi osiągnięciami w życiu i w czasie wolnym.

Studniówka… na mojej, ekstrawagancją były srebrne glany, które założyłam do czarnej mini. Na studniówce mojej córki Ani, w kontraście do ogólnych trendów. Zamiast drogiego lokalu, wykwintnego menu i Dj’a – przedstawienie – piękne wartościowe piosenki, wybitnych autorów wykonane grupowo, z inscenizacją uczniów maturalnych klas / mogą być inspiracją do matury z polskiego. Zostaną w głowie i w sercu na zawsze. Tak jak polonez zatańczony do dźwięków szkolnego pianina okraszony skrzypiącym parkietem. Niepowtarzalne chwile. Wzruszenie i wdzięczność. Coś się kończy a coś zaczyna… Nie tylko matura jest egzaminem dojrzałości. Anulku – piękne to było!

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Ania wybrała na imprezę dość oryginalną sukienkę, która bardzo spodobała się internautom.

Piękna sukienka i pokazanie klasy na studniówce, w przeciwieństwie do bazarowych stylizacji i dekoltów do pępka. Obie pięknie wyglądacie jak siostry. Piękny czas dla młodego człowieka. Chcialabym bardzo żeby studniówkowy trend szedł właśnie w tę stronę…. Obie jesteście piękne.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski powiedzieli coś niespodziewanego i potwierdzili plotki. "To jest ten czas"

Może zainteresuje Cię to: Anna Lewandowska pokazała bardzo urocze zdjęcia z córkami i zachwyciła sieć. „Za szybko rosną”

Przypominamy o: Anna Mucha i Jakubem Wonsem pojawili się na premierze w towarzystwie jego byłej żony. "Spotkało nas duże szczęście"