Anna często opowiada o swojej rodzinie na swoich mediach społecznościowych.

Wraz z Robertem Lewandowskim stali się przykładem rodzinnego bogactwa i dobrobytu. Słynny piłkarz i znana polska trenerka lubią towarzystwo swoich dzieci.

Mama 5-letniej Klary i 2,5-letniej Laury stara się łączyć macierzyństwo z pracą.

Trzeba poprzestawiać sobie w głowie. Pogodzić się z tym, że nie masz już 100% kontroli nad swoim życiem. Nauczyć się prosić o pomoc i odpuszczać na mniej ważnych polach. Przestać dążyć do perfekcji. Naprawdę nie musimy być idealne. Nie ma idealnych mam, ale też nasze dzieci takich nie potrzebują… Potrzebują za to mam kochających swoje dzieci i… kochających same siebie! Dlatego jeśli do poczucia spełnienia potrzebujesz tego, by oprócz roli mamy – pełnić też inne… To jest to OK. Bycie mamą i pracowanie jest OK. Bycie mamą i spełnianie swoich pasji jest OK – swego czasu napisała o tym, jak jako mama radzić sobie z pracą.

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Anna Lewandowska podzieliła się ostatnio zdjęciem ze swoimi córkami, które już znacznie podrosły.

Za szybko rosną – napisała Ania w opisie kadru.

Internauci nie mogą wyjść z podziwu dla tej rodziny i ich potomstwa i napisali wiele miłych komentarzy:

My po sobie nie widzimy, że nam lat przybywa ale po dzieciach już tak. Jakie one już są duże. Dzieci rosną zbyt szybko. Zgadzam się – to tylko niektóre z ich wpisów.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski powiedzieli coś niespodziewanego i potwierdzili plotki. "To jest ten czas"

Może zainteresuje Cię to: Fani nie poznali Marcina Prokopa. Prezenter telewizyjny zdecydował się na drastyczne zmiany w swoim wyglądzie

Przypominamy o: Anna Mucha i Jakubem Wonsem pojawili się na premierze w towarzystwie jego byłej żony. "Spotkało nas duże szczęście"