Anna często opowiada o swojej rodzinie na swoich mediach społecznościowych.

Wraz z Robertem Lewandowskim stali się przykładem rodzinnego bogactwa i dobrobytu. Słynny piłkarz i znana polska trenerka lubią towarzystwo swoich dzieci.

Mama 5-letniej Klary i 2,5-letniej Laury stara się łączyć macierzyństwo z pracą.

Trzeba poprzestawiać sobie w głowie. Pogodzić się z tym, że nie masz już 100% kontroli nad swoim życiem. Nauczyć się prosić o pomoc i odpuszczać na mniej ważnych polach. Przestać dążyć do perfekcji. Naprawdę nie musimy być idealne. Nie ma idealnych mam, ale też nasze dzieci takich nie potrzebują… Potrzebują za to mam kochających swoje dzieci i… kochających same siebie! Dlatego jeśli do poczucia spełnienia potrzebujesz tego, by oprócz roli mamy – pełnić też inne… To jest to OK. Bycie mamą i pracowanie jest OK. Bycie mamą i spełnianie swoich pasji jest OK – swego czasu napisała o tym, jak jako mama radzić sobie z pracą.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Anna Lewandowska podzieliła się ostatnio zdjęciem ze swoimi córkami, które już znacznie podrosły.

Za szybko rosną – napisała Ania w opisie kadru.

Internauci nie mogą wyjść z podziwu dla tej rodziny i ich potomstwa i napisali wiele miłych komentarzy:

My po sobie nie widzimy, że nam lat przybywa ale po dzieciach już tak. Jakie one już są duże. Dzieci rosną zbyt szybko. Zgadzam się – to tylko niektóre z ich wpisów.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski powiedzieli coś niespodziewanego i potwierdzili plotki. "To jest ten czas"

Może zainteresuje Cię to: Fani nie poznali Marcina Prokopa. Prezenter telewizyjny zdecydował się na drastyczne zmiany w swoim wyglądzie

Przypominamy o: Anna Mucha i Jakubem Wonsem pojawili się na premierze w towarzystwie jego byłej żony. "Spotkało nas duże szczęście"