Obecnie aktywnie angażują się w urządzanie nowego domu.

Co ze ślubem? 

Media donosiły, że Kasia i Maciej planują świętować swój ślub w Grecji. Kasia Cichopek szybko jednak odsunęła te plotki.

Niewykluczone, że odwiedzimy Grecją wakacyjnie razem z dzieciakami. Ale to chyba nie o moim ślubie jest mowa.

Jednemu z tabloidów udało się dowiedzieć, że para planuje ślub, ale nie w Grecji, a w Polsce, ze względu na sytuację ze starszymi członkami rodziny.

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Znajomi pary zdradzili Faktowi, że Kasia i Maciej chcą zorganizować uroczystość w Polsce. Marzą o dużym weselu, a takie ze względów logistycznych i finansowych, byłoby trudno zorganizować na przykład w tak popularnej Grecji. Zakochani chcieliby też, by razem z nimi bawili się także seniorzy należący do rodziny, a ci niekoniecznie mogliby udać się w męczącą podróż samolotem.

Kasia Cichopek również zajęła się choreografią, aby przygotować miły prezent dla swojego ukochanego.

Kasia zaczęła już podobno nawet myśleć o choreografii do pierwszego tańca na weselu. Bardzo jej zależy, by goście na długo zapamiętali jej weselne pląsy na parkiecie Macieja, który świetnie tańczy.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski powiedzieli coś niespodziewanego i potwierdzili plotki. "To jest ten czas"

Może zainteresuje Cię to: Anna Lewandowska pokazała bardzo urocze zdjęcia z córkami i zachwyciła sieć. „Za szybko rosną”

Przypominamy o: Natalia Kukulska pokazała w sieci studniówkę córki. 17-letnia Ania miała na sobie sukienkę, która zwróciła uwagę wielu fanów