Obecnie aktywnie angażują się w urządzanie nowego domu.

Co ze ślubem? 

Media donosiły, że Kasia i Maciej planują świętować swój ślub w Grecji. Kasia Cichopek szybko jednak odsunęła te plotki.

Niewykluczone, że odwiedzimy Grecją wakacyjnie razem z dzieciakami. Ale to chyba nie o moim ślubie jest mowa.

Jednemu z tabloidów udało się dowiedzieć, że para planuje ślub, ale nie w Grecji, a w Polsce, ze względu na sytuację ze starszymi członkami rodziny.

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Znajomi pary zdradzili Faktowi, że Kasia i Maciej chcą zorganizować uroczystość w Polsce. Marzą o dużym weselu, a takie ze względów logistycznych i finansowych, byłoby trudno zorganizować na przykład w tak popularnej Grecji. Zakochani chcieliby też, by razem z nimi bawili się także seniorzy należący do rodziny, a ci niekoniecznie mogliby udać się w męczącą podróż samolotem.

Kasia Cichopek również zajęła się choreografią, aby przygotować miły prezent dla swojego ukochanego.

Kasia zaczęła już podobno nawet myśleć o choreografii do pierwszego tańca na weselu. Bardzo jej zależy, by goście na długo zapamiętali jej weselne pląsy na parkiecie Macieja, który świetnie tańczy.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski powiedzieli coś niespodziewanego i potwierdzili plotki. "To jest ten czas"

Może zainteresuje Cię to: Anna Lewandowska pokazała bardzo urocze zdjęcia z córkami i zachwyciła sieć. „Za szybko rosną”

Przypominamy o: Natalia Kukulska pokazała w sieci studniówkę córki. 17-letnia Ania miała na sobie sukienkę, która zwróciła uwagę wielu fanów