Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są szczęśliwą parą od ośmiu lat. Obecnie wychowują dwie piękne córki, 4-letnią Helenę i 13-letnią Janinę.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie są typem osób, które lubią pokazywać publicznie swoje życie prywatne.

Gwiazdorska mama uznała jednak, że nadszedł moment, w którym może uchylić tajemniczą zasłonę. Chodzi o najstarszą córkę 13-letniej gwiazdy Janinie.

Taka tam duża dziewczyna. Zazwyczaj dwa duble i po kłopocie – przekazała, pokazując zdjęcie córki.

Babcia gwiazd Kasia Dowbor opowiedziała kiedyś o swoich relacjach z wnuczkami.

Popularne wiadomości teraz

Moja matka oddała mnie do sierocińca dla nowego mężczyzny i przypomniała sobie o mnie 10 lat później. Nie uwierzycie, czego teraz ode mnie wymaga

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Marta urodziła dziewczynkę i chłopca, a kiedy została wypisana, przyniesiono do niej dwie dziewczynki

Kiedy lekarz powiedział Annie, że został jej miesiąc życia, poprosiła męża, by zabrał ją nad morze

Zapracowaną. Jestem niestety babcią zapracowaną. Babcią, która nie bardzo ma czas dla wnuczek, przyznaje się bez bicia, bo jestem ciągle w trasie. Ale jeżeli tylko mam szansę spotkać się z moimi wnuczkami, które są cudowne, to się bardzo staram. Wtedy jestem babcią rozpuszczającą. Na wszystko im pozwalam.

Kasia Dowbor dodała również, że kiedy jej wnuczki przyjeżdżają do jej domu, lubi je rozpieszczać.

Oni je świetnie wychowują. Są super rodzicami, dziewczynki są bardzo fajne. Zresztą Joasia sama mówi, że u babci wolno wam wszystko – nawet jeść słodycze.

Pisaliśmy również o: Antek Królikowski pochwalił się swoją wybranką. Dziewczyna jest przeszczęśliwa. "Jestem jej wdzięczny za każdy dzień"

Może zainteresuje Cię to: Uroczystość żałobna po matce Radosława Majdana. Mąż Małgorzaty Rozenek pożegnał ją chwytającymi za serce słowami

Przypominamy o: Michał Żebrowski miał iść na narty, ale jedno wydarzenie zmieniło wszystko. Nowe zdjęcie budzi niepokój