Przy okazji piosenkarz pokazał, jak wygląda jego ciężarna żona Pola, która niebawem urodzi. Udało nam się również dowiedzieć kilku szczegółów na temat nienarodzonego dziecka.

Choć Michał spodziewał się, że jego żona urodzi dziewczynkę, tym razem będzie to chłopiec. Przyszli rodzice ogłosili to na Instagramie, pokazując zdjęcie z USG.

Miała być córeczka tatusia a będzie kolejny synek mamusi – przekazała ciężarna kobieta.

Znane stały się również szczegóły dotyczące imienia, jakie para wybrała dla nienarodzonego dziecka. Jeśli urodzi się dziewczynka, będzie to Cloë, a Pola ma nadzieję na Vincenta.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Razem z @wisniewska_pola nie możemy się doczekać. Ja czekam na Cloë a Polcia na Vincenta… Szykuje się batalia! – napisał Michał.

Internauci podzielili się swoimi przemyśleniami na temat decyzji piosenkarza.

Nie ważne, co się urodzi, ważne żeby dziecko zdrowe się urodziło. Pola, pięknie wyglądasz! Dużo zdrowia, siły, niech wszystko pięknie i spokojnie się rozwiąże a dzieciątko będzie o czasie w Waszych ramionach. Michał i Pola jesteście cudowni!! Trzymam kciuki. Trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Dużo zdrówka dla was kochani – pisali.

Przypominamy, że o ciąży Poli zrobiło się głośno jesienią, gdy Michał Wiśniewski udzielił wywiadu jednemu z mediów.

Ja mogę ją wesprzeć swoim widokiem i przytulać ją do serca. To jest szóste dziecko Poli, w związku z tym na pewno nie jest łatwo. Jestem z niej dumny, bo ona jest niezwykle dzielna. Poświęca cały czas naszemu synkowi, odwozi dzieci do szkoły rano, więc to jest naprawdę mega poświęcenie – otworzył się.

Tata gwiazdy powiedział również, że rzadko korzystają z usług niań, gdyż sami potrafią sobie ze wszystkim poradzić.

Zdarza nam się, ale ja twierdzę, że za rzadko. Pola nie chce, jest nastawiona na to, żeby przebywać z dzieckiem jak najwięcej czasu, ale przekonuję ją do tego. Tłumaczę, że jest to zawsze kosztem czegoś. Może mi się uda – dodał przed kamerami.

Pisaliśmy również o: Nieoczekiwany zwrot akcji w sprawie Justyny Żyły. Tak zareagowała na złoty medal Piotra

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na pożegnalnej kawie. Teraz rozpoczynają nowy etap w swoim życiu

Przypominamy o: Kasia Cichopek na stoku we Włoszech spotkała przyjaciółkę. Kogo spotkała? To niespodzianka