Patrząc na dziewczynę, możemy z całą pewnością stwierdzić, że z dnia na dzień jest coraz lepsza. I nie ma się co dziwić, bo jest córką Mandaryny i Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski ma pewne zdanie na temat wychowywania dzieci. Rozumie, że nie należy wpływać na nie na siłę, narzucając im swoje zdanie. Jedynym słusznym rozwiązaniem jest wspieranie ich w ich wyborze.

Nie mogę im układać życia, tylko muszę je wspierać. Zaczyna się czas ich wyborów i decyzji. Zabranianie, zakazywanie nie ma sensu, bo grozi odsunięciem na bok. Więc ja wolę z nimi współpracować. Na szczęście mam poukładane dzieciaki – mówił w rozmowie z dziennikarzami Faktu – Muszę im dać kredyt zaufania, choć wiem, że zawsze będą to moje córeczki, i krzywdy im nie dam zrobić. Kagańca im jednak nie założę, bo mądrości wszyscy uczymy się na własnych błędach. Aby oczywiście były one jak najmniejsze i jak najmniej bolesne.

Fabienne zaskakuje nas wesołością już od pierwszego ujęcia. Ma pewne upodobania, które są właściwe dla jej rodziców. Na przykład tatuaże, ciekawe rysunki widać na rękach dziewczynki.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Internautom wydaje się, że Fabienne Wiśniewska coraz bardziej przypomina swoją gwiazdorską mamę.

Na pierwszym zdjeciu to kopia mamy! Jaka piękna młoda kobieta! Piekna po mamie. Śliczna jesteś ale po mamie mega odziedziczylas usmiech – piszą.

Dziewczyna ma też talenty projektowe, które widać gołym okiem.

Wystylizowała Xaviera, jego dziewczynę, Weronikę i siebie. 

Party Fashion Night | @party.pl • Ciuchy zrobiła nam @fabbka – oznajmił z dumą.

Pisaliśmy również o: Lara Gessler zamieściła zdjęcie w nietypowym stroju, na którym pokazała zbyt wiele. „Chwilowo mi rozum odjęło”

Może zainteresuje Cię to: Ola Kwaśniewska w nietypowy sposób pogratulowała Natalii Kukulskiej z okazji urodzin. Piosenkarka natychmiast zareagowała

Przypominamy o: Debiut żony Przemysława Stippy na czerwonym dywanie. Wspólnie pozowali na premierze filmu