Patrząc na dziewczynę, możemy z całą pewnością stwierdzić, że z dnia na dzień jest coraz lepsza. I nie ma się co dziwić, bo jest córką Mandaryny i Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski ma pewne zdanie na temat wychowywania dzieci. Rozumie, że nie należy wpływać na nie na siłę, narzucając im swoje zdanie. Jedynym słusznym rozwiązaniem jest wspieranie ich w ich wyborze.

Nie mogę im układać życia, tylko muszę je wspierać. Zaczyna się czas ich wyborów i decyzji. Zabranianie, zakazywanie nie ma sensu, bo grozi odsunięciem na bok. Więc ja wolę z nimi współpracować. Na szczęście mam poukładane dzieciaki – mówił w rozmowie z dziennikarzami Faktu – Muszę im dać kredyt zaufania, choć wiem, że zawsze będą to moje córeczki, i krzywdy im nie dam zrobić. Kagańca im jednak nie założę, bo mądrości wszyscy uczymy się na własnych błędach. Aby oczywiście były one jak najmniejsze i jak najmniej bolesne.

Fabienne zaskakuje nas wesołością już od pierwszego ujęcia. Ma pewne upodobania, które są właściwe dla jej rodziców. Na przykład tatuaże, ciekawe rysunki widać na rękach dziewczynki.

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

Internautom wydaje się, że Fabienne Wiśniewska coraz bardziej przypomina swoją gwiazdorską mamę.

Na pierwszym zdjeciu to kopia mamy! Jaka piękna młoda kobieta! Piekna po mamie. Śliczna jesteś ale po mamie mega odziedziczylas usmiech – piszą.

Dziewczyna ma też talenty projektowe, które widać gołym okiem.

Wystylizowała Xaviera, jego dziewczynę, Weronikę i siebie. 

Party Fashion Night | @party.pl • Ciuchy zrobiła nam @fabbka – oznajmił z dumą.

Pisaliśmy również o: Lara Gessler zamieściła zdjęcie w nietypowym stroju, na którym pokazała zbyt wiele. „Chwilowo mi rozum odjęło”

Może zainteresuje Cię to: Ola Kwaśniewska w nietypowy sposób pogratulowała Natalii Kukulskiej z okazji urodzin. Piosenkarka natychmiast zareagowała

Przypominamy o: Debiut żony Przemysława Stippy na czerwonym dywanie. Wspólnie pozowali na premierze filmu