Irlandzki gwiazdor ujawnił, że zaprosił swojego 13-letniego syna Henry'ego, aby uczestniczył z nim w ceremonii rozdania Oscarów w 2023 roku.

Colin został nominowany do nagrody dla najlepszego aktora za rolę w filmie The Banshees of Inisherin.

Film otrzymał dziewięć nominacji, w tym za najlepsze zdjęcia, najlepszego aktora i aktorkę drugoplanową oraz najlepszego reżysera.

W innym miejscu wywiadu aktor powiedział, że jest podekscytowany ponownym połączeniem z obsadą i ekipą — w tym pisarzem/reżyserem Martinem McDonagh i współgwiazdami Brendanem Gleesonem, Kerry Condonem i Barrym Keoghanem — po raz ostatni podczas rozdania nagród.

"To będzie śmiech i będzie to ostatnie pchnięcie przez linię," skomentował. "Będziemy po prostu świętować ten dzień i cieszyć się nim, i zdejmiemy ze stołu jakiekolwiek myśli o wygranej i wszystkich tych rzeczach".

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Gwiezdna mama nie ukrywa, że jest dumna ze swojego syna.

Bardzo się cieszymy z tegorocznej nominacji i trzymamy mocno kciuki za Colina, a w szczególności Henry, który tym razem będzie mu towarzyszyć podczas ceremonii – przekazała.

Jakiś czas temu Alicja Bachleda-Curuś opowiedziała o upodobaniach swojego syna.

Jego pasje są już dość sprecyzowane. Oczywiście, mogą się zmienić, natomiast na dziś dzień on fascynuje się filmem i kinem. Ma niezwykłą wiedzę w tym kierunku. Jest w szkole aktorskiej, takiej dziecięcej. Chcemy sprawdzić, czy faktycznie to jest ta dziedzina, gdzie ta pasja jego jest.

Oto co aktorka miała do powiedzenia na temat aktorstwa i tego, co czeka każdego, kto wybierze ten kierunek.

Ten zawód niesie ze sobą również niebezpieczeństwa. Można być aktorem ze złych względów, więc chcemy się upewnić z jego tatą, że ten warsztat i aktorstwo są dla niego faktycznie najważniejsze.

Pisaliśmy również o: Dagmara Kaźmierska powiedziała za dużo. Gwiazda "Królowych życia" wybrała już imiona dla swojej wnuczki. Conan może nie być zachwycony

Może zainteresuje Cię to: Dominika Gwit pokazała zgrabne nogi i doskonałą figurę po porodzie. „Wyglądasz jak milion dolców”

Przypominamy o: Kamil Stoch planuje zakończyć karierę? Adam Małysz nie wytrzymał i odpowiedział na plotki