To doskonały czas, aby docenić i uhonorować wszystkie kobiety na świecie, zarówno te, które pracują zawodowo, jak i te, które prowadzą dom i dbają o rodzinę.

Historia Dnia Kobiet sięga początków XX wieku, kiedy to kobiety zaczęły walczyć o swoje prawa, w tym prawo do głosowania i równouprawnienia. Dzień Kobiet został ustanowiony na początku lat 20. XX wieku w USA, a później został przyjęty przez wiele innych krajów na całym świecie.

Obchody Dnia Kobiet różnią się w zależności od kraju. W Polsce 8 marca jest uznawany za dzień wolny od pracy i szkoły, co pozwala kobietom spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Często organizowane są także imprezy, na których obchodzone są osiągnięcia kobiet w różnych dziedzinach życia.

Jak gwiazdy polskiego show-biznesu obchodzą ten dzień? Podzielili się swoimi zdjęciami na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znakomity polski aktor znany z "Czterech Pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy"

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Ewa Pacuła na przykład stała się spontaniczna i wszystko traktuje tak samo.

Dopiero wróciłam z wyjazdu, więc jeszcze planów nie zrobiłam. Tak naprawdę nauczyłam się żyć dniem dzisiejszym. Nie lubię teraz planować. Kiedyś bardzo chciałam wszystko zaplanować i mieć dopięte na ostatni guzik, a w dzisiejszych czasach wolę żyć z dnia na dzień.

Beata Tadla:

Kompletnie nie przywiązuje wagi do dat, uroczystości, nie celebruję w sposób nadmierny Walentynek czy urodzin. Natomiast ja mam tak jak i Walentynki, Dzień Kobiet- na co dzień.

Olga Bołądź:

Dokładnie 8 marca odbędzie się premiera mojego najnowszego singla pt. Byłeś słońcem moich dni. To jest piosenka, którą przed laty zaśpiewała Irena Jarocka. My razem z Filipem Siejką odświeżyliśmy ją, zrobiliśmy nowy aranż. Piosenka jest już gotowa. Jestem bardzo podekscytowana, bo ja już wiem, jak piosenka brzmi, a teraz trzeba ją tylko wypuścić w świat.

Dzień Kobiet 2023
Dzień Kobiet 2023
Dzień Kobiet 2023

Dzień Kobiet 2023
Dzień Kobiet 2023
Dzień Kobiet 2023

Dzień Kobiet 2023
Dzień Kobiet 2023
Dzień Kobiet 2023

Pisaliśmy również o: Edward Miszczak i Anna Cieślak pojawili się razem na premierze. Ich uczucia rozkwitają z nową siłą

Może zainteresuje Cię to: Wersow zdradziła płeć dziecka. Partnerka Friza urządziła niesamowitą imprezę na cześć swojego nienarodzonego dziecka

Przypominamy o: Marcin Hakiel spotkał się z Maciejem Kurzajewskim. Co się między nimi działo