I choć para nie jest już oficjalnie razem, to nie raz widziano ich całujących się w swoim towarzystwie.

Nawet po rozstaniu Nikodem Rozbicki zamieścił wspólne zdjęcie, które podkreśla ich dobre relacje. W show-biznesie wszystko jest możliwe i może się zdarzyć, że kiedyś wznowią swój romans, a nawet wezmą ślub.

Nikodem pracuje obecnie nad dwoma serialami, w których bierze udział, a latem ma kręcić film.

Poza tym, jak się okazało, osoba utalentowana jest utalentowana we wszystkim. Aktor zapowiedział też ewentualną karierę muzyczną, którą planuje realizować w najbliższym czasie.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego dnia otrzymałem telefon, który zmienił moje życie, była to córka znajomego: powiedziała, że nie żyje"

Kobieta dowiedziała się o tym, że mąż ją opuszcza i wymyśliła plan, aby dać swojemu kochankowi lekcję żałoby

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

"Kiedy brałem ślub, obawiałem się mojej przyszłej teściowej. I nie poszło to na marne, ponieważ dała mi lekcję życia"

Może jakiś pomysł mam. Ale zanim ten duet, to chciałbym zrobić coś, co mi chodzi po głowie. Ale nie nie chcę o tym jeszcze mówić, bo dopiero to pisze, mam kilka tekstów, które mam wrażenie tworzą jakąś spójną całość, natomiast sporo mi jeszcze brakuje. Wszystko w swoim czasie. Na razie kończę dwa seriale nad którymi aktualnie pracuję i zaczynam się szykować do filmu fabularnego, który będę realizował na przestrzeni całego lata. Miałem pomysł, że chciałem się zająć muzyką tego lata, natomiast wydarzyło się coś, co stało się jokerem. Muzyka musi poczekać.

Rozbicki wypowiedział się wprost na temat ewentualnego duetu z Julią Wieniawą.

Wszystko można. Możemy zrobić kiedyś utwór, uważam, że Julia muzycznie jest znacznie dalej niż ja jeżeli chodzi o warsztat, możliwości wokalne. Ja się bardziej odnajduję w takich melodeklamowanych formach. Ale też uczę się śpiewania, chodzę na lekcje śpiewu, za chwilę jadę na warsztaty, więc nie wiem. Zobaczymy. Może kiedyś zrobimy coś z Julką, why not?

Julia Wieniawa w ostatnim czasie wypowiedziała się również na temat swojego udziału w Eurowizji, mimo że finalista został już wybrany.

Nie myślałam. Jakoś nigdy nie było to moim marzeniem. Ale może jak kiedyś dostanę taką propozycję i będę miała pod to dobry repertuar, bo to musi być imperialna piosenka, to czemu nie. Wyznaję taką zasadą w życiu, że nigdy nie mów nigdy, bo potem się wyjdzie na hipokrytę.

Pisaliśmy również o: Marcelina Zawadzka wkrótce zostanie mamą? Paulina Krupińska przypadkowo wygadała się

Może zainteresuje Cię to: Justyna Żyła w dzieciństwie. Wyglądała bardzo podobnie do swojej córki

Przypominamy o: Marcin Hakiel spotkał się z Maciejem Kurzajewskim. Co się między nimi działo