Na zdjęciu widać Justynę jako małą dziewczynkę, która uśmiecha się do kamery. Jej blond włosy są splecione w warkocze, a na twarzy ma delikatne pięćdziesiątki. W opisie zdjęcia Justyna napisała:

"Czasem warto wrócić do korzeni, do tych pięknych chwil z dzieciństwa".

To zdjęcie pokazuje, że nawet osoby publiczne, takie jak Justyna Żyła, mają swoją prywatną stronę i chętnie dzielą się z fanami swoimi wspomnieniami z dzieciństwa.

Jest to także przypomnienie dla wszystkich, abyśmy doceniali piękno prostych chwil, które często są najważniejsze w naszym życiu.

Wiele osób pod zdjęciem skomentowało, jak urocza i słodka była Justyna jako dziecko. Inni z kolei zauważyli, jak wiele się zmieniła od tamtego czasu. Bez względu na to, co komentatorzy napisali, to zdjęcie przypomina nam, że każdy z nas ma swoją własną historię i że warto czasem zatrzymać się na chwilę, aby przypomnieć sobie o swoich korzeniach.

Popularne wiadomości teraz

Historia miłości Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej. To była miłość od pierwszego wejrzenia

Ojciec Dawida Kubackiego rozgadał się w sprawie hospitalizacji Marty Kubackiej. Nieznane dotąd szczegóły ujrzały światło dzienne

Dominika Gwit ogłosiła bardzo radosną nowinę. "Już mogę zdradzić Wam tajemnicę"

Sensacyjne wiadomości o Grażynie Torbickiej i Adamie Torbickim. Co dzieje się w 42-letnim małżeństwie gwiazdy i uznanego kardiologa

Moja "osiemnastka" - pisze o swojej towarzyszce zabaw Justyna Żyła. To z nią wypaliłam pierwszego papierosa, wypiłam pierwsze piwo. Przez nią 15 lat nie jadłam niczego, co pachniało kokosem, ale to ona wysłuchiwała moich wywodów, problemów o zakochaniach. Jak spałyśmy razem u babci, to z szeroko otwartymi oczyma (spała z otwartymi tak po prostu), potrafiła "słuchać" mnie całą noc. Katarzyno, jak coś się nie zgadza, to proszę o sprostowanie. Życzę Ci zdrowia, miłości i spełnienia tego, o czym marzysz.

Justyna Żyła
Justyna Żyła
Justyna Żyła

Podsumowując, Justyna Żyła, pokazując zdjęcie z dzieciństwa, dała swoim fanom możliwość zobaczenia jej młodszej wersji i przypomniała nam o tym, że warto doceniać proste chwile, które kształtują naszą historię.

Pisaliśmy również o: Marcelina Zawadzka wkrótce zostanie mamą? Paulina Krupińska przypadkowo wygadała się

Może zainteresuje Cię to: Wersow zdradziła płeć dziecka. Partnerka Friza urządziła niesamowitą imprezę na cześć swojego nienarodzonego dziecka

Przypominamy o: Marcin Hakiel spotkał się z Maciejem Kurzajewskim. Co się między nimi działo