Co będzie robił tego dnia?

Marcin Hakiel po rozwodzie z Katarzyną Cichopek rozpoczął nowe życie z nowymi partnerami.

Po krótkiej przerwie w mediach, tancerz w końcu pojawił się w Dzień Dobry TVN, gdzie zdradził, co planuje robić w najbliższym czasie.

To jest kolejny dzień w naszym życiu. To, co jest dla mnie ważne to to, żeby spędzić go z bliskimi, na pewno z dzieciakami i z przyjaciółmi. Uważam, że wiek to jest atut. To są nasze doświadczenia, to są nasze przeżycia, nikt nam tego nie zabierze i wydaje mi się, że wiele młodych ludzi myśli „o mam 40 lat, kończy się życie” wydaje mi się, że tak nie jest, bo wszystko to, co nas ukształtowało do 40 będzie procentowało – wyjaśnił.

Marcin Hakiel w rozmowie z Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme opowiada o swoim stosunku do bezlitośnie upływającego czasu.

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znakomity polski aktor znany z "Czterech Pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy"

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Myślę, że zaraz będę mieć 40 lat. Upływ czasu najbardziej widzę po dzieciach. One tak znacząco rosną. To jest kolejny rok. Kolejne doświadczenie wiadomo, ale nie jest to coś, przez co nie mogę spać – dodał.

O swojej nowej dziewczynie, z którą często pojawia się publicznie, Marcin powiedział.

Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję wg prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje wg swoich wartości. Pozdrawiamy D&M.

Pisaliśmy również o: Marcelina Zawadzka wkrótce zostanie mamą? Paulina Krupińska przypadkowo wygadała się

Może zainteresuje Cię to: Justyna Żyła w dzieciństwie. Wyglądała bardzo podobnie do swojej córki

Przypominamy o: Dominika Gwit w końcu pokazała swojego syna. Chłopiec ma już siedem tygodni. "Już 7 tygodni odkąd jesteśmy razem"