Aktorka znana jest z tego, że wiele przeszła na swojej drodze do macierzyństwa.

Starania jej i męża zostały jednak zwieńczone sukcesem.

My też przeszliśmy bardzo wiele. Nie będę opowiadać, co, każdy wie, kto walczy, jak wiele trzeba przejść. Udało się, nagle, niespodziewanie, udało się, jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się bardzo, ja głównie i przyniosło to efekty. Walka nie jest łatwa, leczenie nie jest łatwe, przechodzę przez nie właściwie cały czas przecież, bo mój zespół metaboliczny nie zniknął i nigdy nie zniknie (…). Mam wiadomości od ludzi, którzy walczą już 10 lat, 5 lat, 12 lat i cały czas mają nadzieję, a ta moja dzisiejsza informacja bardzo ich podbudowała – ujawniła gwiazda kina.

Jako osoba publiczna, aktorka postawiła na pierwszym miejscu prywatność swojej rodziny i ostrzegła, że będzie ich bronić, jeśli ktoś przekroczy granicę. Dotyczy to również paparazzi, którzy polują na sensacje.

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Piszecie do mnie, że widzieliście w internecie, że mi paparazzi stoją pod domem i mnie śledzą na spacerze. No faktycznie tak jest – wyznała, dodając: Jak ich zobaczę następnym razem, wezmę kija i ich pogonię. I pokaże wam ich na Instagramie, co byście zobaczyli, jak wyglądają tacy smutni ludzie. Wezmę kija i pogonię (śmiech).

Dominika Gwit w końcu pokazała zdjęcie swojego synka, który pięknie rośnie i ma już 7 tygodni.

Tygodnie mijają mi tak szybko, że zaczynam się gubić! Już 7 tygodni odkąd jesteśmy razem. Nie wiem jak to się stało. Już jest marzec. Od porodu ktoś mi przyspieszył czas. Czy to możliwe?! Też tak macie z dzieciakami? Całujemy! – napisała Dominika.

Fani nie mogli stać z boku i zaczęli komentować.

Pani Dominiko nawet Pani się nie obejrzy a Dzidziuś będzie miał Roczek potem szkoła, Komunia i studia. Kochana, moje maleństwo w lipcu kończy 28 la. a dopiero co usiłował wdrapać mi się na kolan. Powodzenia Czas nigdy nie płynie tak wolno jak w 3 trymestrze ciąży i tak szybko jak w 1 roku życia dziecka… – komentowały fanki.

Pisaliśmy również o: Marcelina Zawadzka wkrótce zostanie mamą? Paulina Krupińska przypadkowo wygadała się

Może zainteresuje Cię to: Justyna Żyła w dzieciństwie. Wyglądała bardzo podobnie do swojej córki

Przypominamy o: Nikodem Rozbicki opowiada o odnowieniu związku z Julią Wieniawą. „Zobaczymy, może kiedyś”