Monika Richardson ma w przeszłości 3 nieudane małżeństwa, ostatnie było ze Zbigniewem Zamachowskim.

Oto co prezenterka Europa da się lubić miała do powiedzenia po głośnym rozwodzie z aktorem.

Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach – wyjawiła Zamachowska w rozmowie z „Wprost”.

Richardson ma obecnie własną szkołę językową, która przynosi jej radość i dochody. W wolnym czasie lubi podróżować.

Filmik z Dubaju, gdzie była żona Zbigniewa Zamachowskiego przebywa obecnie na wakacjach, można zobaczyć na jej Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

"Kiedy brałem ślub, obawiałem się mojej przyszłej teściowej. I nie poszło to na marne, ponieważ dała mi lekcję życia"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

Gdy zbliżasz się do poznania praprzyczyny wszystkiego, ale nagle zauważasz cellulit na swoich udach i tracisz koncentrację – napisała.

Internauci szybko uspokoili swoją idolkę.

Myślę, że w miejscu w którym jesteście, nikt na to nie zwraca uwagi i to jest przepiękne. No właśnie… Człowiek szczupły… A to coś jest. Śliczne masz stópki.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się rok temu. Jak dziś dogadują się ze sobą byli małżonkowie

Może zainteresuje Cię to: Piotr Żyła był słodkim dzieckiem. 36-letni sportowiec pokazał urocze zdjęcia, które nie pozostawią nikogo obojętnym

Przypominamy o: Córeczka Joanny Krupy nie lubi rozłąki z matką. Modelka zdradziła, jak Asha reaguje na wyjazdy matki