Obaj mieli na sobie takie same stroje, które podkreślały ich przystojne sylwetki.

Czy wspólny syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella postanowił zostać aktorem? Według aktorki jej syn lubi oglądać filmy, a tematyka kina stała się jego hobby. Dlatego nie wyklucza, że pewnego dnia 13-latek wystąpi w filmie.

Jego pasje są już dość sprecyzowane. Oczywiście, mogą się zmienić, natomiast na dziś dzień on fascynuje się filmem i kinem. Ma niezwykłą wiedzę w tym kierunku. Jest w szkole aktorskiej, takiej dziecięcej. Chcemy sprawdzić, czy faktycznie to jest ta dziedzina, gdzie ta pasja jego jest.

Oto co aktorka miała do powiedzenia na temat aktorstwa i tego, co czeka każdego, kto wybierze ten kierunek.

Ten zawód niesie ze sobą również niebezpieczeństwa. Można być aktorem ze złych względów, więc chcemy się upewnić z jego tatą, że ten warsztat i aktorstwo są dla niego faktycznie najważniejsze.

Popularne wiadomości teraz

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

Historia miłości Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej. To była miłość od pierwszego wejrzenia

Colin Farrell opowiedział coś o swoim synu. Czego wstydzi się Henry? "Proszę cię, tato"

Ojciec Dawida Kubackiego rozgadał się w sprawie hospitalizacji Marty Kubackiej. Nieznane dotąd szczegóły ujrzały światło dzienne

Dla Colina Farrella ta uroczystość to prawdziwa szansa, by udowodnić wszystkim, że jego role są coraz lepsze, a życie nabiera poważnego charakteru.

Wystarczy spojrzeć, jacy są przystojni. Swoją drogą, do kogo chłopiec jest podobny - do mamy czy taty?

Pisaliśmy również o: Beata Kozidrak odmawia ślubu ze swoim partnerem. "Nie będę tłumaczyć, na czym poleca mój związek z obecnym partnerem"

Może zainteresuje Cię to: Piotr Żyła był słodkim dzieckiem. 36-letni sportowiec pokazał urocze zdjęcia, które nie pozostawią nikogo obojętnym

Przypominamy o: Córeczka Joanny Krupy nie lubi rozłąki z matką. Modelka zdradziła, jak Asha reaguje na wyjazdy matki