Przypomnijmy wizytę polskiej dziennikarki w zeszłym roku, gdzie miała okazję porozmawiać ze światowymi gwiazdami, a nawet pokazała zdjęcie z Adele.

Zdjęcie jest wynikiem długiej i przesympatycznej rozmowy. Jest to zdjęcie pozowane, zrobione za zgodą Adele. Adele sama wybrała to zdjęcie spośród kilku zrobionych nam moim telefonem przez znajomego reżysera. Było to zdjęcie na Instagrama, a nie „do szuflady – napisała w specjalnym oświadczeniu.

Ponadto bizneswoman zaprzeczyła, że wzięła pieniądze za prawo do publikacji tego zdjęcia.

Zdjęcie nie było nikomu sprzedane. Zostało, jak wszystkie moje zdjęcia, opublikowane na moim profilu. Nie udzielałam nikomu zgody na publikację, pomimo masy próśb mailowych z różnych redakcji światowych. Redakcje te opublikowały to zdjęcie na własną odpowiedzialność – stanowczo oświadczyła.

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znakomity polski aktor znany z "Czterech Pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy"

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

W tym roku zamiast pojawić się na Oscarach, wybrała się na Kobiecy Szczyt Forbes 30/50 w Abu Dhabi.

Tam Kinga Rusin miała okazję porozmawiać z Billie Jean King i Glorią Steinem.

Zweryfikowano Idze Świątek @iga.swiatek życzymy, razem z legendarną tenisistką Billie Jean King (której imieniem nazwane zostały korty US Open!), kolejnego zwycięstwa w Indian Wells (dziś mecz III rundy z Bianką Andreescu)! Na zdjęciu powyżej i w galerii jestem właśnie z Billie Jean King i, na kolejnym, z Glorią Steinem, ikoną dziennikarstwa. Obydwie to wieloletnie aktywistki – Kinga rozpoczęła relację.

B.J. King zdradziła, że jest fanką Igi Świątek, Magdy Linette.

Billie Jean King powiedziała mi, że jest dumna z Igi Świątek nie tylko z powodu jej sukcesów, ale też walki o równe płace w tenisie. Iga kontynuuje krucjatę, którą pani King zaczęła 50 lat temu, co świetnie pokazał film „Wojna płci” (ang. Battle of the Sexes) z Emmą Stone w roli Billie i Stevem Carellem w roli jej nemesis, Bobbiego Riggsa (ich pojedynek był jednym z najbardziej oglądanych wydarzeń w historii. King wygrała wszystkie 3 sety!). Ale, okazuje się, że Billie Jean jest nie tylko fanką Igi, ale też … Magdy Linette: „Oglądam uważnie jej mecze, jest świetna. Przekaż jej to jeśli się spotkacie”. Magda @magdalinette , nie wiem czy i kiedy się spotkamy ale niniejszym przekazuję.

Steinem podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat sytuacji geopolitycznej na świecie.

Gloria Steinem, wybitna dziennikarka i pisarka całe swoje życie walczy o prawa kobiet, ostro piętnując szowinizm i hipokryzję w amerykańskiej polityce. „Strach pomyśleć jak wyglądałaby teraz Europa Wschodnia, gdyby wybory wygrał zafascynowany Putinem Trump” – powiedziała mi pod koniec naszej pasjonującej dyskusji o obecnej sytuacji politycznej i wojnie na Ukrainie. Dokładnie to samo, dzień wcześniej, usłyszałam od Hilary Clinton. Trudno się z obydwiema paniami nie zgodzić…

Kinga przyznała, że wiele się nauczyła i że to spotkanie wiele jej dało.

Pisaliśmy również o: Kasia Warnke ma nowego partnera. "Udawali, że się nie znają"

Może zainteresuje Cię to: Alicja Bachleda-Curuś opowiedziała o swoim stosunku do obecności syna na Oscarach. Aktorka pęka z dumy

Przypominamy o: Żony i dzieci polskich skoczków. Narciarska rodzina wciąż się powiększa