Gwiazda Królowego życia zawsze nadaje ton szykowi i ma wiele do powiedzenia swoim fanom.

Kaźmierska nie ukrywa, że miała kryminalną przeszłość, która stała się dla niej prawdziwą lekcją życia.

Nic tam się złego nie dzieje człowiekowi z wyjątkiem tego, że nie ma wolności, gdzie to jest najważniejsze, bo zdrowie masz. Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota. To się nie da opisać – powiedziała w programie W łóżku z Oskarem, zrealizowanym dla wp.pl, dodając: – Ja całe noce wyłam. Ja byłam czarna, sina fioletowa z płaczu.

Kaźmierska nie ukrywa, że w młodości poddała się operacji liposukcji, bo za radą lekarza zależało jej na szybkim schudnięciu.

Powiem ci, dlaczego to robię. Tragedia z nogą jest i dobrze o tym wiesz. Muszę schudnąć natychmiastowo. Ja nie jestem w stanie sama schudnąć. Boję się jak nigdy. Żeby była jasność, ja nie mam jakichś zapędów, żeby wyglądać jak nastolatka. I zdaję sobie sprawę, że Miss Polonią też już nie będę. Ale ja musiałam się poddać temu zabiegowi ze względu na nogi – wytłumaczyła swojemu przyjacielowi, Jackowi Wójcikowi, który wraz z nią pojawiał się na antenie Królowych…

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Nie oznacza to jednak, że nie musi przechodzić na specjalną dietę koktajlową i unikać jedzenia słodyczy.

Nie mam ochoty na słodkie przekąski, a zamiast ciasteczka, wybieram shake. Uwaga! Zgubiłam troszkę brzuszka. Dodatkowo koktajle są wegańskie, bezglutenowe i w 100% pozbawione szkodliwych wzmacniaczy smaku, cukru rafinowanego i sztucznych słodzików! – pochwaliła się.

Fani napisali mnóstwo komentarzy podziwiających swoją idolkę.

Figura marzenie ❤️🔥🔥😍

Jestes piękna i madra kobietka

🔥Ogień siostra!!! Piękna Ty❤️

Pisaliśmy również o: Lara Gessler pokazała bardzo intymne chwile w restauracji. Czyżby wzięła przykład z Oli Żebrowskiej

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel wrócił do mediów społecznościowych. "Aaaa, no i zdjęcie sztosik"

Przypominamy o: Krzysztof Ibisz tłumaczy się z dwóch wygranych odcinków „TTBZ”. "Nie mogę w to uwierzyć i skoro jestem na górze, to zapewne będę na dole"