Dawid Kubacki jest mężem Marty Kubackiej i ojcem córek: Zuzanny i Mai.

Sportowiec od razu wyjaśnił powód swojej nieobecności na turnieju w Vikersund.

Powodem był pogarszający się stan zdrowia Marty.

Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze – przekazał skoczek narciarski.

Popularne wiadomości teraz

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

W tak trudnej sytuacji Dawid Kubacki otrzymuje słowa wsparcia od wszystkich, którzy śledzą jego karierę. I tylko osoby, którym zależy, przesyłają mu wsparcie.

Wszystkiego dobrego Dawid dla Ciebie i Twojej rodziny! Naprawdę mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze – życzył Niemiec Karl Geiger. Myślami jesteśmy z Wami. Wszystkiego dobrego – napisał pochodzący z Austrii Stefan Kraft. Trzymajcie się wszyscy mocno. Najlepsze życzenia i trzymamy kciuki – życzył Norweg Halvor Egner Granerud. Bądźcie silni – to Słoweniec Jernej Damjan.

Oto co napisały gwiazdy polskiego show-biznesu.

Walczcie, kochani! Dużo zdrowia i siły – życzyła Magda Stępień. Trzymajcie się! Dużo Zdrowia dla żony!! Będzie dobrze, musi być dobrze!! – zapewnił Maciej Dowbor. Dużo zdrowia. Żeby było dobrze! – Anita Werner.

Pisaliśmy również o: Paulina Smaszcz przerywa milczenie na temat wizyty Kurzajewskiego u swojej wnuczki. "Cieszę się, że Maciek wreszcie to zrozumiał"

Może zainteresuje Cię to: Brat Gąsiewskiej rzuca światło na prawdziwy powód rozstania Wiktorii z Adamem Zdrójkowskim. Co powiedział

Przypominamy o: Dagmara Kaźmierska na plażowych ujęciach zaprezentowała swoją doskonałą figurę. Fani nie mogą się oprzeć. "Jesteś boska"