Colin Farrell od lat związany jest z Hollywood. Pewnego dnia los zetknął go z Alicją Bachledą-Curuś, z którą zagrał w filmie "Ondine" i rozwinęło się między nimi prawdziwe uczucie, które później przerodziło się w coś poważnego. Zaczęli się spotykać i doczekali się nawet syna Henry'ego.

Teraz syn byłej pary jest 13-letnim chłopcem. Zadebiutował nawet ze swoim tatą na gali rozdania Oscarów.

Alicja Bachleda-Curuś jest bardzo dumna ze swojego syna.

Co za wyjątkowa noc! Tak dumna z młodego mężczyzny, którym się stał (o wiele za szybko!) – napisała.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Rok temu Colin Farrell, jako gość programu Ellen DeGeneres, powiedział, że jego syn nie lubi, jak zakłada krótkie spodenki.

[quote author=""]Mój najmłodszy syn natychmiast by się z tobą nie zgodził, ponieważ nienawidzi, kiedy je noszę. Mówi: „Proszę cię, tato, nie noś krótkich spodenek”.

Pisaliśmy również o: Słowa wsparcia dla Dawida Kubackiego płyną zewsząd. "Będzie dobrze, musi być dobrze"

Może zainteresuje Cię to: Kinga Rusin ma ciało, jakiego można pozazdrościć. "Czuję się lepiej niż kiedykolwiek i to chyba widać"

Przypominamy o: Ojciec Dawida Kubackiego rozgadał się w sprawie hospitalizacji Marty Kubackiej. Nieznane dotąd szczegóły ujrzały światło dzienne