Mimo ogromnej popularności, jaką cieszy się w ojczyźnie, postanowiła przenieść się do Ameryki i nie żałuje.

Izabella Scorupco jest jedną z niewielu osób, którym udało się przeprowadzić do innego kraju i zdobyć sławę na obczyźnie. Ma za sobą kilka ról, które przyniosły jej sporą sławę również w Ameryce — Golden Eye, Przygody agenta 007.

Po roli w „GoldenEye” zostałam zasypana różnymi propozycjami. Ale z niewielu z nich skorzystałam. Może nie umiałam, a może za bardzo mi nie zależało. Byłam wtedy skoncentrowana na swoim życiu prywatnym, zakochana, w ciąży. Poza tym nie jestem osobą, która za wszelką cenę chce zrobić karierę, nie ma we mnie agresji, chęci walki – mówiła Scorupco w jednym z wywiadów.

Dzięki przeprowadzce do Ameryki Izabella Scorupco mogła znaleźć swoją prawdziwą miłość i po raz trzeci wyszła za mąż.

Izabella Scorupco jest osobą bardzo wszechstronną i ma talenty jako modelka, a nawet piosenkarka.

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Przez lata aktorka nie straciła swojej urody, a stała się jeszcze piękniejsza.

Pisaliśmy również o: Joanna Ibisz opowiedziała o swoich planach związanych z drugim dzieckiem. Czy żona Krzysztofa planuje spełnić jego marzenia o córce

Może zainteresuje Cię to: Kinga Rusin ma ciało, jakiego można pozazdrościć. "Czuję się lepiej niż kiedykolwiek i to chyba widać"

Przypominamy o: Ojciec Dawida Kubackiego rozgadał się w sprawie hospitalizacji Marty Kubackiej. Nieznane dotąd szczegóły ujrzały światło dzienne