Swoje wsparcie wyrazili także najwyżsi urzędnicy w kraju — Andrzej Duda i premier Mateusz Morawiecki.

Abp Marek Jędraszewski również nie stał z boku i skierował modlitwę do sił wyższych. Abp Marek Jędraszewski wypowiedział następujące słowa.

Dawid Kubacki wielokrotnie dawał nam powody do radości i dumy, pokazując przy tym piękne oblicze człowieka wierzącego. Dzisiaj wszyscy jesteśmy z nim i jego najbliższymi w tym trudnym momencie — powiedział hierarcha. - Pani Marto, panie Dawidzie, cały Kościół krakowski ogarnia Was modlitwą, powierzając Waszą rodzinę szczególnej opiece św. Jana Pawła II — patrona rodzin! - dodał Marek Jędraszewski.

Wszyscy sportowcy, którzy z nim rywalizowali również przyłączają się do życzeń i życzą swojemu przyjacielowi wszystkiego najlepszego.

Jesteśmy pewni, że żona Dawida Kubackiego jest silną kobietą i poradzi sobie z tymi trudnościami. A jej wierny mąż będzie ją wspierał w każdej chwili.

Pisaliśmy również o: Joanna Ibisz opowiedziała o swoich planach związanych z drugim dzieckiem. Czy żona Krzysztofa planuje spełnić jego marzenia o córce

Może zainteresuje Cię to: Izabella Scorupco w tym roku skończy 53 lata. Jak gwiazda "Ogniem i mieczem" zmieniła się na przestrzeni lat

Przypominamy o: Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw