Dolph Lundgren, słynny aktor, reżyser i wojownik, zasłynął w latach 90. rolami w "Rocky IV", "Uniwersalnym żołnierzu" i "Czerwonym skorpionie". Niewielu jednak wie, jak gwiazda akcji żyje, teraz gdy szczyt kariery ma już dawno za sobą.

Dziś 65-letni aktor nadal pracuje w przemyśle filmowym, występując w filmach i serialach telewizyjnych, a także reżyserując. Pomimo tego, że nie jest już tak popularny jak kiedyś, Lundgren wciąż jest w biznesie, a świadczy o tym ilość różnych projektów.

Dziś 65-letni aktor nadal pracuje w branży filmowej, występując w filmach i serialach telewizyjnych, a także reżyserując. Pomimo faktu, że nie jest już tak popularny jak kiedyś, Lundgren wciąż jest w biznesie, a liczba różnych projektów to potwierdza.

Jednak jak sam Dolph stwierdza, to jego rodzina stała się dla niego prawdziwym centrum świata. Jest żonaty z młodą modelką Emmą Crockdal i wychowuje dwie córki. Selebryta często powtarza, że rodzina pomaga mu zachować równowagę między pracą a życiem osobistym.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

"Moja żona i moje córki są wszystkim, czego potrzebuję, aby być szczęśliwym. Pomagają mi zachować równowagę między pracą a rodziną i jestem im za to bardzo wdzięczny" - wyznał aktor w jednym z wywiadów.

Jest również zwolennikiem zdrowego stylu życia i angażuje się w działalność charytatywną, wspierając różne organizacje działające przeciwko przemocy i uzależnieniom.

Można powiedzieć, że Dolph Lundgren nadal prowadzi aktywne i pracowite życie. Mimo że nie jest już tak popularny jak kiedyś, aktor nadal jest ważną postacią w świecie filmu.

Pisaliśmy również o: Joanna Ibisz opowiedziała o swoich planach związanych z drugim dzieckiem. Czy żona Krzysztofa planuje spełnić jego marzenia o córce

Może zainteresuje Cię to: Izabella Scorupco w tym roku skończy 53 lata. Jak gwiazda "Ogniem i mieczem" zmieniła się na przestrzeni lat

Przypominamy o: Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw