Anna Klara Teodora wyrasta na prawdziwą damę, a jej maniery w wieku 2 lat są do pozazdroszczenia.

Joanna Kurska jest bezpośrednio zaangażowana w wychowanie dziewczynki, a teraz, w wieku 2 lat, córka Jacka jest prawdziwą pięknością z bajki.

Urodziny Anny Klary Teodory – oznajmiła Joanna.

Anna Klara Teodora uśmiecha się radośnie i cieszy się z uwagi.

Popularne wiadomości teraz

"Po raz pierwszy kupiłam mango do spróbowania, ale moje wnuki wbiegły do pokoju i zaczęły mnie błagać: idźcie do mamy, niech wam kupi"

„Moja teściowa obwiniała swojego teścia za wszystkie swoje kłopoty, dopóki nie zdecydował się jej opuścić: życie dało jej nauczkę”

"Moja teściowa nie ma dość przypominania mi, jaką złą gospodynią jestem dla jej syna: „Nie można ci ufać z kotkiem”

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

Nie był to jednak główny prezent, jaki dumna Joanna Kurska przygotowała dla Anny Klary Teodory.

Dziś urodziny Ani Teodory, lecimy spotkać się z Tatą – powiadomiła na Instagramie dumna mama.

Najlepszym prezentem był wyjazd za ocean do taty.

Spójrzcie tylko, ile radości i pozytywów dostała od tego spotkania 2-letnia solenizantka.

Kurscy bardzo za sobą tęsknią. Codziennie rozmawiają przez wideo komunikator, a Anna Klara Teodora całuje telefon, kiedy widzi tatę – zdradziła nam osoba z otoczenia rodziny.

Według znajomych stało się jasne, że para źle znosi rozłąkę, więc postanowili, że Joanna z dziećmi wkrótce przyjedzie do ojca na stałe.

Joanna tęskni, ale nie ma pretensji, o to, że Jacek skupia się teraz na pracy. Zawsze stała za nim murem, a on to samo robił dla niej. Są naprawdę dobraną i kochającą się parą.

Joanna i Jacek wkrótce znów zamieszkają razem.

Joanna z dziećmi leci do Stanów dopiero w wakacje. Jej syn chodzi w Polsce do szkoły, czeka więc na zakończenie roku szkolnego. Razem z kotem Iwanem polecą za ocean pod koniec czerwca. Joanna domyka wszystkie sprawy na miejscu, a Jacek poszukuje dla całej rodziny mieszkania w Waszyngtonie i przedszkola dla Teodory — zdradziła Plejadzie osoba z bliskiego otoczenia Joanny Kurskiej.

Pisaliśmy również o: Kim jest przyszła żona Allana Krupy? To z nią syn Górniak chce wziąć ślub

Może zainteresuje Cię to: Adam Małysz w dzieciństwie był prawdziwym słodziakiem. Skoczek pokazał niepublikowane do tej pory zdjęcie z dzieciństwa

Przypominamy o: Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani