Mimo młodego wieku wokalistka i youtuber osiągnęli wiele sukcesów i zostali rodzicami dwójki wspaniałych dzieci.

W 2020 roku na świat przyszła ich pierwsza córka Pola, a rok później urodziła się Nela, przynosząc radość dużej rodzinie.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski napisali krótki post, aby poinformować swoich czytelników o radosnym wydarzeniu w życiu ich najmłodszej córki.

Impreza urodzinowa naszej Nelusi – napisała Przybysz.

Uroczystość została wykonana w stylu słynnej kreskówki o Śwince Peppie.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski przez jakiś czas ukrywali radosne wydarzenia ze swojego życia, ale później wyszło na jaw, że ponownie zostali rodzicami.

Bardzo długo trzymaliśmy to w sekrecie, chcieliśmy, aby było to takie prywatne, intymne dla nas i rodziny. W pewnym momencie zauważyliśmy, że ukrywanie tego nie jest takie łatwe, bo pojawiamy się w różnych miejscach. Dla Sylwii było to ciężkie – powiedział Jan.

Sylwia dodała:

Utrudniało mi to pracę, bo nie każde zdjęcie mogę zrobić, nie każdą współpracę mogę zrealizować i nie wszędzie mogę wyjść. Chociaż w tej ciąży stwierdziłam, że najchętniej to bym ją ogłosiła po porodzie. Czuję się komfortowo jak jestem sama ze sobą w domu, z najbliższymi i z tą sytuacją, ale to jest niemożliwe, więc fajnie, że już się podzieliliśmy tą informacją.

Sylwia powiedziała, że jej kolejna ciąża była dla Jana prawdziwą niespodzianką.

My sami nie znamy płci. Postanowiliśmy, że może uda nam się wytrzymać do porodu z tą informacją, żebyśmy sami mieli niespodziankę. Chociaż pewnie nie wytrzymamy, ale im później się dowiemy, tym lepiej. Najważniejsze jest to, żeby dziecko było zdrowe – powiedziała Sylwia.

Sylwia zdaje sobie sprawę, że w ich domu wkrótce urodzi się kolejne dziecko i wszystko znacząco się zmieni, dlatego stara się przygotować do tego psychicznie.

Zaczęłam się zastanawiać, co będę robić po 30-stce. Jeszcze pewnie bym chciała z jednego bobasa, więc może poczekam. Ja czuję powołanie do bycia matką. Odnajduję się w tym bardzo i nie widzę siebie w innej roli. Fajnie, że mogę dzielić się swoim życiem w internecie i na Instagramie i fajnie, że mogę robić to, co kocham, czyli mieć swoją rodzinkę i swoją gromadkę.

Pisaliśmy również o: Niespodziewany gest kolegów Dawida Kubackiego, by wesprzeć jego żonę, która walczy o życie

Może zainteresuje Cię to: Prawda wyszła na jaw. Antonina Turnau, żona Marka Kondrata, zdradziła wiele szczegółów ze swojego życia

Przypominamy o: Marcelina Ziętek i Piotrem Żyłą będą mieli nowe gniazdko. Aktorka pochwaliła się postępem prac remontowych