Mimo sporej różnicy wieku, bo aż 37 lat, Antonina i Marek są naprawdę zakochani. Później aktorskiej parze urodziła się córka Helena.

Mimo krytyki ze strony ludzi, córka Grzegorza Turnaua wytworzyła sobie na nią odporność, a nawet pomaga innym odnaleźć własną drogę w życiu i bronić swojej pozycji.

Napisała do mnie kiedyś dziewczyna, że jest w podobnej sytuacji życiowej, że wybrała partnera i też chodzi o dużą różnicę wieku. Jej wyboru nie akceptowała rodzina, była w rozterce, nie wiedziała, co zrobić. Kompletnie nie potrafiłam się do tego odnieść z własnej perspektywy. Nie mam poczucia, żebym dokonała w życiu jakichś trudnych wyborów, nie mam poczucia, żebym coś poświęciła. Mam wokół kochających, wspierających ludzi. A w swoich, być może dla niektórych odważnych, wyborach zawsze czułam pełną akceptację najbliższych.

Żona znanego aktora opowiedziała również o swojej miłości do wina.

Nie sposób nie zakochać się w winie, słuchając, jak opowiada o nim mój mąż! To fascynujący świat i jestem szczęśliwa, że często mogę Markowi towarzyszyć w podróżach i podczas degustacji. Nawet jeśli niektóre historie słyszę nie po raz pierwszy, zawsze mnie uwodzą.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Mateusz Szymkowiak postanowił dowiedzieć się, czy słynna para faktycznie posiada wiele nieruchomości za granicą, czy to tylko ludzkie spekulacje.

To prawda, że sami macie winnicę za granicą? Nie to, żebym czytała wszystko na nasz temat, ale naprawdę większość to nieprawda. Nie, nie mamy winnicy o odpowiedziała – odparła córka Turnaua. To pewnie opowieść o pałacu we Francji też jest zmyślona? – kontynuował dziennikarz.

A jak myślisz? – odpowiedziała pytaniem Antonina. I dworku we Włoszech też nie macie? No niestety nie – zakończyła i zdaje się, że raz na zawsze ukróciła legendy na temat majątku małżonków.

Żona Marka Kondrata opowiedziała również o tym, jak wraz z rodziną spędza czas wolny od pracy.

Mamy dom w Hiszpanii, więc gdy tylko pojawia się ochota na wyjazd, jedziemy właśnie tam, trochę „pomieszkać”. Ostatnio pokochaliśmy też Beskid. Jest tam taka chatka, w której nie ma zasięgu: ani telefonu, ani internetu, o telewizji nie wspominając. Nigdzie tak wspaniale nie wypoczywam. Totalny reset.

Pisaliśmy również o: Niespodziewany gest kolegów Dawida Kubackiego, by wesprzeć jego żonę, która walczy o życie

Może zainteresuje Cię to: Justyna Żyła i jej nowy ukochany mają ze sobą wiele wspólnego. "Przez żołądek do serca"

Przypominamy o: Marcelina Ziętek i Piotrem Żyłą będą mieli nowe gniazdko. Aktorka pochwaliła się postępem prac remontowych