Na tej fotografii jest kilka pokoleń. Ojciec prezenterki telewizyjnej Mark Nowakowski jest sfotografowany z córką, a na drugim Ida jest z synem.

Pisarz miał 55 lat, gdy na świat przyszła Ida Nowakowska.

"Moje pojawienie się na świecie bardzo odmłodziło tatę, lubiłam w nim to, jaki był nowoczesny. Bardzo często odbierał mnie ze szkoły baletowej i zapraszał razem z koleżankami na obiad, opowiadał różne historie, pytał nas o wiele rzeczy, bo był ciekawy, co jest ważne dla młodego pokolenia”.

Ida Nowakowska bardzo kochała swojego tatę i do dziś nie może pogodzić się z jego stratą.

"Nieobecność taty jest nadal bolesna i zwłaszcza święta mi o tym przypominają.  U mnie w domu do świąt podchodziło się poważnie. Od dzieciństwa ze wszystkich tradycji największą przyjemność sprawiała mi celebracja misterium paschalnego, obecność w Kościele i duchowa moc tego święta. Zmartwychwstanie Chrystusa. Triduum Paschalne. Zaduma, refleksja, święto nadziei". 

Popularne wiadomości teraz

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

A teraz na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które symbolizuje jej miłość do ojca i od razu widać, że syn Idy Nowakowskiej ma podobny styl do jej zmarłego ojca.

„4 POKOLENIA NOWAKOWSKICH…Teraz wiecie czemu Maksymilian Marek nosi kaszkiety. Mój Tata też nosił je od dzieciństwa.2go kwietnia obchodziliśmy rocznicę Jego urodzin”. 

Pisaliśmy również o: Tomasz Komenda przerywa milczenie ws. ostatnich rewelacji na jego temat. "Już nie udzielam wypowiedzi"

Może zainteresuje Cię to: Ola Żebrowska świętuje 36. urodziny. Jak żona znanego aktora świętowała ten wyjątkowy dzień

Przypominamy o: Krzysztof Ibisz opowiedział o plusach posiadania młodszej żony. "Te dwa światy mogą się przenikać i stworzyć dodatkową wartość"