Jednak mimo problemów, związanych z ich związkiem, oboje są zdeterminowani, aby jak najlepiej zadbać o swoją córkę, Ashę.

Właśnie na Instagramie modelki pojawiła się relacja ze wspólnego popołudnia w parku rozrywki. Joanna i Douglas, wraz z przyjaciółmi, spędzili miło czas z uśmiechniętą Ashą.

To doskonały dowód na to, że pomimo trudności, para stara się robić wszystko, aby ich córka była szczęśliwa.

Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi rodzicami, idąc naprzód – napisała na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Douglas Nunes złożył pozew o rozwód po pięciu latach małżeństwa. Mężczyzna wnioskował o wspólną opiekę nad córką.

Joanna Krupa jednak potwierdziła tylko separację. Obecnie żaden z nich nie komentuje sytuacji publicznie, a ich posty na Instagramie pokazują, że to dziecko jest dla nich najważniejsze.

Joanna Krupa i Douglas Nunes są dowodem na to, że mimo rozstania, wciąż są w stanie spędzać czas razem, dbając o swoje dziecko.

Ich postawa i determinacja, aby jak najlepiej zadbać o Ashę, zasługują na uznanie i szacunek.

Pisaliśmy również o: "Lubię być ojcem". Tomasz Lis pokazał trzecią córkę. Fani są oczarowani jej urodą

Może zainteresuje Cię to: „Znachor” wraca na ekrany. Film, który jest wielkim hitem polskiego kina doczekał się nowej wersji

Przypominamy o: Krzysztof Ibisz opowiedział o plusach posiadania młodszej żony. "Te dwa światy mogą się przenikać i stworzyć dodatkową wartość"