Tym razem, z okazji Wielkanocy, gwiazda postawiła na różowe akcenty, które doskonale pasują do wiosennej atmosfery. W jej willi pojawiło się mnóstwo kwiatów, świec i ozdób nawiązujących do tej wyjątkowej okazji.

Na uwagę zasługuje gigantyczna, różowa pisanka, która stanowi centralny element dekoracji i zdobi imponujący, drewniany stół.

Obok niej można zobaczyć urocze zajączki oraz różowego baranka, które wprowadzają wesoły i przyjazny nastrój. Całość dopełniają pyszne wielkanocne słodkości, takie jak babka i czekoladowe jajeczka.

Relacja z dekorowania domu Klaudii Halejcio wzbudza podziw i zachwyt, a zdjęcia ozdób są po prostu oszałamiające. Aktorka zdecydowanie przeszła samą siebie, udowadniając, że ma nie tylko talent aktorski, ale również artystyczny.

Jej dekoracje zawsze są pełne uroku i klasy, a dodatkowo w tym roku zachwycają różowymi akcentami, które idealnie wpisują się w wiosenną atmosferę Wielkanocy.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Pisaliśmy również o: "Lubię być ojcem". Tomasz Lis pokazał trzecią córkę. Fani są oczarowani jej urodą

Może zainteresuje Cię to: „Znachor” wraca na ekrany. Film, który jest wielkim hitem polskiego kina doczekał się nowej wersji

Przypominamy o: Joanna Krupa i Douglas Nunes razem. Modelka pokazała relację z parku rozrywki