Tym razem, z okazji Wielkanocy, gwiazda postawiła na różowe akcenty, które doskonale pasują do wiosennej atmosfery. W jej willi pojawiło się mnóstwo kwiatów, świec i ozdób nawiązujących do tej wyjątkowej okazji.

Na uwagę zasługuje gigantyczna, różowa pisanka, która stanowi centralny element dekoracji i zdobi imponujący, drewniany stół.

Obok niej można zobaczyć urocze zajączki oraz różowego baranka, które wprowadzają wesoły i przyjazny nastrój. Całość dopełniają pyszne wielkanocne słodkości, takie jak babka i czekoladowe jajeczka.

Relacja z dekorowania domu Klaudii Halejcio wzbudza podziw i zachwyt, a zdjęcia ozdób są po prostu oszałamiające. Aktorka zdecydowanie przeszła samą siebie, udowadniając, że ma nie tylko talent aktorski, ale również artystyczny.

Jej dekoracje zawsze są pełne uroku i klasy, a dodatkowo w tym roku zachwycają różowymi akcentami, które idealnie wpisują się w wiosenną atmosferę Wielkanocy.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Pisaliśmy również o: "Lubię być ojcem". Tomasz Lis pokazał trzecią córkę. Fani są oczarowani jej urodą

Może zainteresuje Cię to: „Znachor” wraca na ekrany. Film, który jest wielkim hitem polskiego kina doczekał się nowej wersji

Przypominamy o: Joanna Krupa i Douglas Nunes razem. Modelka pokazała relację z parku rozrywki