Niestety, nie dla każdego. W obliczu szalejącej inflacji i horrendalnych cen w sklepach, wiele osób musi liczyć każdy wydany grosz i rozplanować budżet na cały miesiąc.

Jednak dla tych, którzy nie patrzą na cenę i stawiają na luksus, Magda Gessler ma niezwykłą propozycję na Wielkanoc.

Kreatorka smaku słynie z oferowania wykwintnych dań i ciast w swoich restauracjach. Do przygotowania potraw i wypieków używa wyłącznie najlepszych jakościowo produktów, co sprawia, że końcowe dania są wyjątkowo pyszne, ale też bardzo kosztowne.

Ostatnio Gessler skupiła uwagę na swojej ofercie ciast na Wielkanoc, które są drogie, ale zapewniają prawdziwe kulinarne wrażenia.

W ofercie restauracji "Słodko Słony" znalazło się aż 10 propozycji na Wielkanoc, w tym osiem ciast i dwa torty. Najtańsza babka drożdżowa kosztuje 65 zł za 0,8 kg, a najdroższa rolada sezamowo-chałwowa aż 150 zł.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Na fanów makowca czeka wydatek rzędu 150 zł za kilogram tego ciasta, a torty sygnowane nazwiskiem Gessler kosztują 320 zł i ważą około 3 kg. Choć ceny są wysokie, Gessler zapewnia, że jej wypieki to prawdziwa uczta dla podniebienia.

Gessler to nie tylko kreatorka smaku, ale również popularna celebrytka. Od 2010 roku prowadzi program "Kuchenne rewolucje", a od 2012 roku jest jurorką polskiej edycji programu "MasterChef".

Przede wszystkim jednak to utalentowana restauratorka, która od lat raczy Polaków swoimi pysznymi daniami i ciastami na różnego rodzaju okazje. Choć nie każdy może sobie pozwolić na wydatek na poziomie oferty Magdy Gessler, to warto zapewnić sobie i swoim bliskim prawdziwe kulinarną ucztę na świątecznym stole.

Pisaliśmy również o: "Lubię być ojcem". Tomasz Lis pokazał trzecią córkę. Fani są oczarowani jej urodą

Może zainteresuje Cię to: „Znachor” wraca na ekrany. Film, który jest wielkim hitem polskiego kina doczekał się nowej wersji

Przypominamy o: Joanna Krupa i Douglas Nunes razem. Modelka pokazała relację z parku rozrywki