Paulina Smaszcz nie kryła radości z powodu swojej nowej roli babci i wielokrotnie podkreślała, jak bardzo cieszy ją czas spędzony z najbliższymi.

Na jej profilu na Instagramie pojawiły się piękne zdjęcia z rodzinnego spaceru z synem Franciszkiem, synową i urodzoną w marcu córeczką. Paulina Smaszcz nie mogła ukryć swojego szczęścia, pisząc: "Szczęśliwa.

Po prostu. Synowie, synowa, wnuczka, teściowie. Nasz włosko-polski mix". Komentujący również podzielili pozytywne emocje prezenterki, zdradzając, jak bardzo cieszą się jej szczęściem.

Paulina Smaszcz od dawna podkreślała, jak bardzo chce skupić się na rodzinie i relacjach. Dla niej to jest najważniejsze w życiu. Po narodzinach wnuczki wyznała, że jest to jej "azymut życia" i "dla nich warto żyć".

Nie ma wątpliwości, że ta wyjątkowa kobieta jest dumna z tego, jak bardzo spełnioną rolę babci pełni w swoim życiu.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

- Szczęśliwa. Po prostu. Synowie, synowa, wnuczka, teściowie. Nasz włosko-polski mix — napisała Paulina Smaszcz.

Nieco wcześniej, Paulina Smaszcz wyznała, że nie może się doczekać, aż zostanie babcią. Teraz gdy jej marzenia się spełniły, cieszy się każdą chwilą spędzoną z ukochanymi osobami.

Nie można jej zazdrościć, gdyż ma wszystko, czego potrzebuje — miłość i wsparcie najbliższych oraz swoje zdrowie i szczęście.

- No i super. Miło widzieć Panią taką szczęśliwą. - To jest wszystko, co najcenniejsze❤️ Piękna Rodzina❤️ - I tak jest cudnie, Pani Paulino. Przesyłam serdeczne uściski i gratulacje — piękną ma Pani rodzinę ❤️ - Paulino, to najpiękniejszy sens życia — reszta nie jest ważna. Odpoczywaj 😘

Paulina Smaszcz to inspiracja dla wielu ludzi, pokazująca, że szczęście można znaleźć w prostych rzeczach — w miłości, rodzinie i relacjach.

- Nic poza tym się nie liczy. To jest mój azymut życia i dla nich warto żyć. ❤️ - pisała Paulina Smaszcz o rodzinie tuż po narodzinach wnuczki.

Dzięki niej możemy przypomnieć sobie, jak ważne są te wartości w naszym życiu i jak bardzo powinniśmy doceniać każdą chwilę spędzoną z najbliższymi.

Pisaliśmy również o: Syn Przemysława Stippy na nowym zdjęciu. Gwiazdor pokazuje miłość do rodziny

Może zainteresuje Cię to: Kontrowersyjne zaproszenie na komunię chrześniaka. Jak jedno zaproszenie na komunię zaskoczyło całą Polskę

Przypominamy o: Córka Michała Wiśniewskiego pokazała się internautom w całkiem nowej fryzurze. To kolejny eksperyment na głowie Etienette