Jej kariera rozpoczęła się w latach 90., kiedy zadebiutowała w TVP, a następnie przez wiele lat pracowała w TVN. Tam zyskała uznanie i sympatię widzów, szczególnie jako gospodyni popularnego programu "Dzień Dobry TVN".

Jednak, co mało kto wie, w dokumentach Kinga figuruje pod innym nazwiskiem. To właśnie związek z jej byłym mężem, Tomaszem Lisem, spowodował, że dalej nosi ona jego nazwisko, a więc w dokumentach widnieje jako Kinga Rusin-Lis.

Dlaczego już nie „DDTVN”? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna

Mimo swojego prywatnego życia Kinga zawsze była wzorem profesjonalizmu i etyki zawodowej. Zrezygnowała z pracy w telewizji, by zrealizować swoje kolejne marzenia, wykorzystując swoją niezależność finansową, którą osiągnęła dzięki prowadzeniu świetnie prosperującej firmy kosmetycznej.

Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję, by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz?

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Wraz ze swoim partnerem, Markiem Kujawą, ruszyła w świat, gdzie zwiedzają piękne i egzotyczne miejsca, dzieląc się swoimi wrażeniami z fanami na Instagramie. To właśnie social media pozwalają jej utrzymywać stały kontakt z wielbicielami jej talentu.

Dzięki swojej pasji do podróży i przygód, Kinga zawsze potrafiła przyciągać uwagę swojej publiczności. Teraz gdy wiele osób dowiedziało się o tym, że w dokumentach nadal figuruje jako Kinga Rusin-Lis, z pewnością wzbudzi to jeszcze większe zainteresowanie i kontrowersje wśród jej fanów.

Kinga Rusin to nie tylko znana dziennikarka, ale również kobieta pełna determinacji i zapału do realizacji swoich marzeń. Jej przykład pokazuje, że można osiągnąć sukces i spełnić marzenia, jeśli tylko ma się na to odpowiednią determinację i niezależność finansową.

Pisaliśmy również o: Co Tomasz Komenda zrobił z pierwszym milionem? "Moich lat nikt nie wróci"

Może zainteresuje Cię to: Eksplozja emocji przed szkołą dzieci: Cichopek i Hakiel kłócą się przed szkołą dzieci

Przypominamy o: Wyjątkowa historia Pauliny Smaszcz i drogocenne buty, które zrobiły z niej kobietę sukcesu. „Byłam dziewczyną z biednej rodziny”