Jej kariera rozpoczęła się w latach 90., kiedy zadebiutowała w TVP, a następnie przez wiele lat pracowała w TVN. Tam zyskała uznanie i sympatię widzów, szczególnie jako gospodyni popularnego programu "Dzień Dobry TVN".

Jednak, co mało kto wie, w dokumentach Kinga figuruje pod innym nazwiskiem. To właśnie związek z jej byłym mężem, Tomaszem Lisem, spowodował, że dalej nosi ona jego nazwisko, a więc w dokumentach widnieje jako Kinga Rusin-Lis.

Dlaczego już nie „DDTVN”? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna

Mimo swojego prywatnego życia Kinga zawsze była wzorem profesjonalizmu i etyki zawodowej. Zrezygnowała z pracy w telewizji, by zrealizować swoje kolejne marzenia, wykorzystując swoją niezależność finansową, którą osiągnęła dzięki prowadzeniu świetnie prosperującej firmy kosmetycznej.

Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję, by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz?

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

"Według standardów mojego męża nie robię wystarczająco dużo dla jego córki. Dlaczego uważa, że w ogóle powinnam coś robić"

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Wraz ze swoim partnerem, Markiem Kujawą, ruszyła w świat, gdzie zwiedzają piękne i egzotyczne miejsca, dzieląc się swoimi wrażeniami z fanami na Instagramie. To właśnie social media pozwalają jej utrzymywać stały kontakt z wielbicielami jej talentu.

Dzięki swojej pasji do podróży i przygód, Kinga zawsze potrafiła przyciągać uwagę swojej publiczności. Teraz gdy wiele osób dowiedziało się o tym, że w dokumentach nadal figuruje jako Kinga Rusin-Lis, z pewnością wzbudzi to jeszcze większe zainteresowanie i kontrowersje wśród jej fanów.

Kinga Rusin to nie tylko znana dziennikarka, ale również kobieta pełna determinacji i zapału do realizacji swoich marzeń. Jej przykład pokazuje, że można osiągnąć sukces i spełnić marzenia, jeśli tylko ma się na to odpowiednią determinację i niezależność finansową.

Pisaliśmy również o: Co Tomasz Komenda zrobił z pierwszym milionem? "Moich lat nikt nie wróci"

Może zainteresuje Cię to: Eksplozja emocji przed szkołą dzieci: Cichopek i Hakiel kłócą się przed szkołą dzieci

Przypominamy o: Wyjątkowa historia Pauliny Smaszcz i drogocenne buty, które zrobiły z niej kobietę sukcesu. „Byłam dziewczyną z biednej rodziny”