Wśród wielu fanów, którzy odkryli te okropne wiadomości, panuje szok i smutek.

Woliński był jednym z najbardziej znanych aktorów i śpiewaków swojego czasu, który wystąpił m.in. w kultowym filmie "Znachor".

Jego grób, który znajduje się na jednym z warszawskich cmentarzy, został zniszczony w wyniku przypadkowego zawalenia się sąsiedniego grobu.

Jego fani i miłośnicy polskiego kina w Internecie wyrażają smutek i żal, że taka zasłużona postać dla polskiej kultury nie może odpocząć spokojnie we własnym grobie.

Jednakże ta historia jest przypomnieniem o jego osiągnięciach i wkładzie w kulturę polską, a także o naszym obowiązku dbania o dziedzictwo kulturowe.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Nie zapomnijmy o tych, którzy przyczynili się do tworzenia polskiej kultury i historii. Dbajmy o ich pamięć, szanujmy ich wkład i zapewnijmy im godne miejsce pochówku.

Stanisław Woliński z pewnością zasługuje na to, by być pamiętany i szanowany jako jedna z najbardziej prominentnych postaci kina lat 30. i 40. XX wieku.

Pisaliśmy również o: Dziennikarka kontra aktorka. Paulina Smaszcz ostro o Laurze Breszce. "Brakuje ci talentu i edukacji"

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel z Dominiką wydali oświadczenie i zwrócili się do fanów. "Każdy ma prawo do swojej opinii"

Przypominamy o: Esmeralda Godlewska pokazała wyniki nowych zabiegów. Co poprawiła w swoim wyglądzie