Odpowiedź dziennikarki jednak nieźle zaskoczyła aktorkę.

Laura Breszka skomentowała post Pauliny Smaszcz, twierdząc, że ta jest złośliwa i stale wbija szpileczki swojemu byłemu mężowi. Odpowiedź dziennikarki jednak nieźle zaskoczyła aktorkę.

Takiej "dramy" chyba nikt by się nie spodziewał, ale wygląda na to, że właśnie jesteśmy świadkami kolejnego konfliktu, w którym pojawia się Paulina Smaszcz.

Wszystko zaczęło się od komentarza Laury Breszki na instagramowym profilu dziennikarki. Co się dokładnie stało? Sprawdźcie szczegóły.

Laura Breszka zszokowana odpowiedzią Pauliny Smaszcz. "Życzę powrotu do równowagi" Paulina Smaszcz ostatnio opublikowała na swoim Instagramie film, na którym dziękowała fankom za wsparcie i przy okazji radziła, żeby te nie przejmowały się hejtem.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Paulina Smaszcz przyznała również, że ona sama bierze pod uwagę tylko opinie osób, które są dla niej wartościowe, a hejterów po prostu blokuje.

[quote author=""]Ja bym chciała wam powiedzieć, żebyście się w ogóle nie przejmowały hejtem i trzeba znaleźć sobie osoby, które są dla was wartościowe i tylko ich opinii słuchać. Jeśli ktoś was oczernia, obgaduje, mówi o was źle — pomyślcie sobie, kim ta osoba jest, żebyście się w ogóle nią przejmowały.

Wygląda na to, że wypowiedź Pauliny Smaszcz oraz ostatnie poczynania dziennikarki sprawiły, że Laura Breszka zdecydowała się zamieścić na instagramowym profilu dziennikarki kąśliwy komentarz.

Oj, pani Paulino. Wbija pani szpilę na każdym kroku swojemu byłemu mężowi. W białych rękawiczkach, ale jednak jest to widoczne nawet dla ludzi, którzy nie znają pani wcale. Mam na myśli, że nawet dziecko widzi, że jest pani zwyczajnie złośliwa, ale na pewno bardzo pewna siebie. Mega przerażający miks. Niestety za późno na to, żeby wyjść z tego z klasą. Zaprosiłabym panią na podcast, ale mogłoby się to źle skończyć - pisała Laura Breszka.

- Do głupich c**ek nie przychodzę na podcast. Brakuje ci talentu i edukacji. Też się b**kałaś z Królikowskim, więc, jak widać, szmacenie ci nieobce - brzmiała wiadomość od Pauliny Smaszcz.

Pisaliśmy również o: Tajemnica Kingi Rusin w końcu ujawniona. "W końcu mogę o tym mówić"

Może zainteresuje Cię to: Znajomi wspierają Dawida Kubackiego i przesyłają życzenia Marcie Kubackiej. "Brawo Marta, brawo Wy"

Przypominamy o: Jan Paweł II przez lata miał bliskie relacje z pewną kobietą. Co ujawniono na ten temat