Jego żona, Marta, po kilku tygodniach spędzonych w szpitalu, w końcu wróciła do domu. Cała sytuacja wywołała falę emocji wśród fanów i znajomych para sportowców. Wiele sławnych osób z show-biznesu złożyło gratulacje i życzenia powrotu do zdrowia.

Pod koniec marca Dawid poinformował o nagłym zakończeniu sezonu z powodu hospitalizacji żony. Stan kobiety był bardzo poważny i skoczek często informował o postępach w jej leczeniu. Jednak, jak sam przyznał, stan zdrowia Marty zaczął się poprawiać i Dawid liczył na to, że jego ukochana wkrótce wróci do domu.

Teraz gdy jego marzenie się spełniło, Kubacki ogłosił wieść o powrocie Marty na swoim profilu na Instagramie, co wywołało wiele pozytywnych reakcji wśród internautów.

Lepiej być nie mogło! Brawo Marta, brawo Wy i układy w pas dla całej załogi z Zabrza. Tytuł mistrzowskiej drużyny 2023 wędruje do nich - pisał Damian Michałowski.

Na pocieszenie Dawida i Marty, wiele znanych osób z show-biznesu, w tym Gregor Schlierenzauer, Halvor Granerud i Anita Włodarczyk, zostawiło wiele serdecznych słów wsparcia i życzeń zdrowia dla całej rodziny.

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

Cudowne wieści. Dużo zdrowia dla Was i zawsze takiej miłości na dobre i na złe. Jesteście niesamowici - dodała Magdalena Stępień. Dużo zdrowia dla Was - życzyła Anita Włodarczyk. Cudowna informacja! Wspaniale, że ten bieg już się zakończył - cieszył się Krzysztof Skórzyński.

Jak widać, miłość i wsparcie ze strony rodziny i przyjaciół są bardzo ważne w trudnych sytuacjach życiowych.

Cieszymy się, że Dawid i Marta przeszli przez ten trudny czas razem i życzymy im dalszego zdrowia i szczęścia.

Pisaliśmy również o: Tajemnica Kingi Rusin w końcu ujawniona. "W końcu mogę o tym mówić"

Może zainteresuje Cię to: Eksplozja emocji przed szkołą dzieci: Cichopek i Hakiel kłócą się przed szkołą dzieci

Przypominamy o: Wyjątkowa historia Pauliny Smaszcz i drogocenne buty, które zrobiły z niej kobietę sukcesu. „Byłam dziewczyną z biednej rodziny”