To właśnie ich małżeństwo, trwające już ponad 40 lat, może stanowić dla wielu inspirację i przepis na sukces w życiu prywatnym.

Choć pierwsze spotkanie przyszłych małżonków było przypadkowe i raczej profesjonalne, to szybko przemieniło się w miłość.

Pierwszą randką była wizyta w kinie, na filmie "Manhattan" - co nie było zaskoczeniem, biorąc pod uwagę fascynację Grażyny Torbickiej kinematografią. Rok później para wzięła ślub, a ich związek trwa do dziś.

Jak twierdzi sama Grażyna Torbicka, nie ma jednej recepty na szczęśliwe małżeństwo. Podstawą jest miłość, która albo jest, albo jej nie ma. Jednak z ich historii wynika, że dla nich ważne są również przyjaźń, wspólne zainteresowania i życie zawodowe.

Grażyna Torbicka stała się specjalistką od medycyny, interesującej dziedziny jej męża, natomiast Adam Torbicki zawsze chętnie towarzyszy jej na festiwalach filmowych czy ogląda filmy, które Grażyna poleca.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Małżeństwo Torbickich nie jest przesądne — już rok po ślubie Adam zgubił swoją obrączkę, a para zdecydowała, że nie będą już nosić tych symboli na swoich dłoniach. Ale mimo to ich związek przetrwał próbę czasu i pozostaje przykładem długowiecznego, udanego małżeństwa.

Historia związku Grażyny i Adama Torbickich pokazuje, że recepta na sukces małżeński nie polega na idealnym partnerze czy idealnych warunkach.

Ważne jest, by w związku panowała miłość, przyjaźń, szacunek i otwartość na zainteresowania i pasje partnera. To one sprawiają, że małżeństwo może przetrwać przez wiele lat i pozostawać szczęśliwe.