Na zdjęciach udostępnionych 12 kwietnia, pięcioraczki ubrane są w pastelowe stroje, podczas gdy obchodzą swój pierwszy wspólny Wielkanoc w oddziale intensywnej opieki neonatologicznej w wieżowcu Kathy i Joe Sandersona w szpitalu Children’s of Mississippi.

"To była naprawdę trudna chwila, żeby nie popłakać się" - mówi Haylee Ladner, nauczycielka gimnazjalna, o robieniu zdjęcia rodzinie. "To była po prostu taka piękna chwila dla nas".

Nowa mama mówi, że widok wszystkich razem po raz pierwszy w łóżeczku "rozczulił moje serce", a Shawn Ladner dodaje:

"Widząc ich razem, powiedziałem sobie, że mamy teraz naprawdę pięcioro dzieci!".

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Rzadkie pięcioraczki przyszły na świat 16 lutego, a Adalyn przyszła na świat pierwsza o godzinie 9:19, a ostatni był Jake o godzinie 9:23.

Malley była najmniejszą z nich, ważącą 1 funt i 11 uncji, podczas gdy ich brat Jake był największy, ważąc 2 funty i 5 uncji.

Haylee Ladner mówi, że dla zdjęcia było ważne, aby dzieci spędziły czas razem w łóżeczku.

"Nie były wszystkie razem od czasu, gdy były we mnie. To był pierwszy raz, gdy wszystkie pięć było tak blisko siebie od bardzo długiego czasu" - mówi. "To było tak nierzeczywiste, tak naprawdę szczególna chwila dla nas".

Cztery dziewczynki są jednojajowymi czworaczkami, co oznacza, że jedno zapłodnione jajo podzieliło się na cztery części.

Według dr Rachael Morris, adiunktki medycyny matczyno-płodowej na University of Mississippi Medical Center, szanse na urodzenie jednojajowych czworaczków wynoszą około jeden na 15 milionów. Co do pięcioraczków, dr Morris dodała, że ich występowanie to około jeden na 60 milionów porodów.

Haylee Lander również udostępniła aktualizacje dotyczące zdrowia swoich dzieci, dodając, że wszystkie są na butelkach, a co drugie karmienie odbywa się butelką lub sondą do karmienia.

Pisaliśmy również o: Dziennikarka kontra aktorka. Paulina Smaszcz ostro o Laurze Breszce. "Brakuje ci talentu i edukacji"

Może zainteresuje Cię to: Marcelina Ziętek i Piotr Żyła podzielili się gorącymi zdjęciami z jacuzzi. "Krótki wypad, ale jakże owocny"

Przypominamy o: Dawid Kubacki ujawnił szczegóły z pobytu w szpitalu i stanu zdrowia Marty Kubackiej. "Potrzebujemy trochę czasu"