W jakiej roli go zobaczymy?

Marcin Hakiel jest związany z tańcem od wczesnego dzieciństwa. Dla niego taniec to nie tylko pasja, ale również sposób na życie. Swoją popularność zyskał dzięki Tańcu z Gwiazdami.

Wystąpił w dwóch pierwszych edycjach, towarzysząc na parkiecie Katarzynie Skrzyneckiej w pierwszej odsłonie programu oraz Katarzynie Cichopek w drugiej.

W programie pojawił się jeszcze raz, by zatańczyć z Dorotą Deląg, ale odpadli w pierwszym odcinku.

W trakcie drugiej edycji programu związał się z Cichopek, z którą był przez 17 lat. Obecnie są po rozwodzie, który odbył się bardzo szybko i zakończył się przyjazną zgodę dotyczącym opieki nad dziećmi i podziału majątku.

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Pożegnanie pełne emocji. Kowalczyk wypowiada słowa, które zostaną zapamiętane na zawsze. "Nie zawiodę go"

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Po rozstaniu życie Hakiela stało się ponownie głośne ze względu na jego nowy związek z tajemniczą Dominiką, której twarz po raz pierwszy pojawiła się na Instagramie.

Już w jesiennej ramówce planowana jest kolejna edycja Tańca z Gwiazdami, która przyniesie ze sobą wiele zmian, w tym nowy dzień emisji oraz skróconą nazwę. Według doniesień mediów mogą nastąpić także zmiany w składzie jury.

Z programem związana jest od samego początku Iwona Pawłowic, ale jej stanowisko może być zagrożone, podobnie jak Andrzejowi Grabowskiemu.

Najpewniej nie zobaczymy Iwony. Nie wiadomo, co z Andrzejem Grabowskim – zdradziło źródło Super Expressu.

Według źródeł Marcin Hakiel otrzymał propozycję powrotu do programu, ale w roli tancerza. On sam jednak widziałby siebie raczej w roli jurora i już w ubiegłym sezonie dostał taką propozycję. Teraz ponownie chcą go ściągnąć i znowu proponują mu rolę tancerza, a dopiero w kolejnej edycji miałby być jurorem. Marcin uważa jednak, że jest już zbyt doświadczony, aby tylko tańczyć na parkiecie i woli być jurorem.

Marcin już w ubiegłym sezonie dostał propozycję powrotu do programu, a teraz ponownie chcą go ściągnąć. Proponują mu rolę tancerza, a dopiero w kolejnej edycji bycia jurorem. Marcin uznał jednak, że jest już nazbyt doświadczony, żeby tylko wywijać na parkiecie i zdecydowanie woli być jurorem- przekazał informator Super Expressu.

Kasia Cichopek, była żona Hakiela i partnerka taneczna w drugiej edycji programu, skomentowała jego udział w Tańcu z Gwiazdami, życząc mu powodzenia.

Gratuluję i życzę powodzenia – skomentowała krótko.

Czy chcielibyście zobaczyć Marcina Hakiela w roli jurora w Tańcu z Gwiazdami?

Pisaliśmy również o: Dziennikarka kontra aktorka. Paulina Smaszcz ostro o Laurze Breszce. "Brakuje ci talentu i edukacji"

Może zainteresuje Cię to: Marcelina Ziętek i Piotr Żyła podzielili się gorącymi zdjęciami z jacuzzi. "Krótki wypad, ale jakże owocny"

Przypominamy o: Dawid Kubacki ujawnił szczegóły z pobytu w szpitalu i stanu zdrowia Marty Kubackiej. "Potrzebujemy trochę czasu"