Ojciec Tadeusz Rydzyk i fundacja Lux Veritatis mają wiele propozycji, które zachwycą nie tylko zwolenników słynnego zakonnika. W sklepie internetowym fundacji znajdziemy ciekawe prezenty w atrakcyjnych cenach.

W ofercie Lux Veritatis znajdziemy różnorodne produkty, od gier planszowych, przez książki, aż po różańce w wielu kolorach. Ojciec Rydzyk zadbał o edukację i dobrą zabawę, a nawet o modlitwę.

Quiz o Polsce i Europie, gra towarzyska Scriba, pakiet gier biblijnych, komiks o papieżu Janie Pawle II czy Pismo Święte dla dzieci i dorosłych to tylko niektóre z propozycji.

Co więcej, ceny są bardzo przystępne i nie trzeba wydawać fortuny, by znaleźć odpowiedni prezent na I Komunię.

Za gry, książki, filmy i różańce zapłacimy poniżej 100 zł. Trzycyfrowe ceny trzeba wziąć pod uwagę jedynie przy zakupie Pisma Świętego.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Ojciec Rydzyk i fundacja Lux Veritatis oferują wyjątkowe prezenty na I Komunię Świętą, które przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Warto zerknąć na stronę sklepu fundacji i zapoznać się z pełną ofertą.

Wybrane produkty możemy zobaczyć również na zamieszczonej galerii ze zdjęciami. Zachęcamy do skorzystania z oferty Lux Veritatis i znalezienia oryginalnego prezentu dla dziecka, które przygotowuje się do Pierwszej Komunii Świętej.

Pisaliśmy również o: Dziennikarka kontra aktorka. Paulina Smaszcz ostro o Laurze Breszce. "Brakuje ci talentu i edukacji"

Może zainteresuje Cię to: Marcelina Ziętek i Piotr Żyła podzielili się gorącymi zdjęciami z jacuzzi. "Krótki wypad, ale jakże owocny"

Przypominamy o: Dawid Kubacki ujawnił szczegóły z pobytu w szpitalu i stanu zdrowia Marty Kubackiej. "Potrzebujemy trochę czasu"