Jani przez wiele lat towarzyszyła artystom na scenie, a także w życiu prywatnym.

Niestety, choroba nie oszczędziła jej, a walka z nią była ciężka i długa. Michał, który od samego początku towarzyszył jej w tym trudnym czasie, zawsze stawał na wysokości zadania, starając się zebrać fundusze na jej leczenie w specjalistycznej klinice.

Całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała — ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo was proszę o pomoc — prosił kabareciarz.

Niestety, pomimo wielkiego wysiłku, nie udało się uratować Jani.

To dla Michała i całej rodziny ogromna strata, a także dla całego świata kabaretu Ani Mru Mru, którzy tracą jedną z najważniejszych osób w swoim życiu.

Popularne wiadomości teraz

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"W sklepie zauważyłam dość efektowną parę, która pomimo drogiego wyglądu nie podobała mi się: ubrania nie są najważniejsze"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

Jani była kochającą i życzliwą osobą, zawsze uśmiechniętą i gotową pomóc innym. Pozostawiła po sobie wiele wspaniałych wspomnień i ciepłych słów, które będą zawsze w naszej pamięci.

Dzisiaj składamy kondolencje rodzinie i bliskim Jani. Niech wiedzą, że nie są sami w tym trudnym czasie i że cała społeczność kabaretowa Ani Mru Mru stoi z nimi w solidarności i żalu.

Nie żyje Jani, ukochana Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru Mru. Przez ostatnie lata zmagała się z ciężką chorobą. Smutne wieści w rozmowie z Party.pl potwierdził Krzysztof Ferdyn. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia… — czytamy na profilu magazynu na Instagramie.

Michałowi i jego rodzinie życzymy siły i wytrwałości, by przetrwać ten trudny czas i pamiętać o Jani z miłością i szacunkiem.

Niestety muszę potwierdzić tą informację. I to dosyć smutną, natomiast nie komentujemy tego z Michałem — powiedział rozmówca Party.pl.

Niech spoczywa w pokoju.

Internauci ruszyli, by złożyć kondolencje rodzinie i bliskim Jani.

Panie Michale wyrazy głębokiego współczucia dla całej rodziny. Wyrazy współczucia dla rodziny. Niech spoczywa w spokoju. Składam kondolencję – to ich komentarze.

Pisaliśmy również o: Dziennikarka kontra aktorka. Paulina Smaszcz ostro o Laurze Breszce. "Brakuje ci talentu i edukacji"

Może zainteresuje Cię to: Marcelina Ziętek i Piotr Żyła podzielili się gorącymi zdjęciami z jacuzzi. "Krótki wypad, ale jakże owocny"

Przypominamy o: Dawid Kubacki ujawnił szczegóły z pobytu w szpitalu i stanu zdrowia Marty Kubackiej. "Potrzebujemy trochę czasu"