W jednym z odcinków programu Kurzajewski miał okazję poczuć się jak kobieta w ciąży i doświadczyć na własnej skórze bóli porodowych.

Doświadczenie nie było łatwe, ale dla wielu mężczyzn może być pouczające.

Para prowadzących od zeszłego roku nie kryje się ze swoim uczuciem, dzieląc się z fanami swoim szczęściem. "Kurzopki" tworzą także zgrany duet na antenie "Pytania na śniadanie".

W jednym z odcinków programu Kurzajewski podłączony został do symulatora bólu porodowego, co pozwoliło mu poczuć się jak kobieta w ciąży.

Mężczyzna nie wyglądał na zrelaksowanego, kiedy leżał na kozetce i oczekiwał, kiedy elektrody wywołają ból.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Działamy wbrew naturze, bo w normalnym świecie się to nie zdarza, ale może rzeczywiście warto wyobrazić sobie i doświadczyć tego na własnym organizmie, co czuje kobieta podczas porodu i jak te bóle porodowe rzeczywiście bolą - zapowiadał na samym początku Maciej.

Katarzyna Cichopek nie kryła rozbawienia i stwierdziła, że to doskonały eksperyment dla mężczyzn, by przez chwilę mogli poczuć się kobietą w tym trudnym momencie, jakim jest poród.

Gdy "akcja porodowa" już się rozpoczęła, Kurzajewski nie krył przerażenia, a na jego twarzy kilkukrotnie malował się grymas bólu. Mimo że zaproszeni do studia goście dyskutowali o porodzie i towarzyszącym mu bólom, to Kurzajewskiemu ewidentnie zależało na szybkim zakończeniu eksperymentu.

Na koniec Kurzajewski podziękował za eksperyment i zwrócił się z apelem do wszystkich panów, by doceniali to, że są mężczyznami i podziwiali swoje panie.

Czuję, czuję, czuję, czekam na płacz dziecka. Ja za moment zacznę płakać - ubolewał, gdy "skurcze" były już naprawdę bolesne.

To doświadczenie może być pouczające dla wielu mężczyzn, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, jak trudny i bolesny jest poród.

Dzięki takim eksperymentom, mężczyźni mogą lepiej zrozumieć i wspierać swoje partnerki podczas ciąży i porodu. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udowadniają, że ich miłość jest silna i zawsze gotowi na eksperymenty, aby poznawać świat i siebie nawzajem.