Na szczęście gwiazda "M jak miłość" ma już pewne doświadczenie w organizacji imprez, a teraz na jej drodze pojawiła się pomoc z nieoczekiwanej strony.

W środowym odcinku "Pytania na śniadanie", którego gospodarzami byli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, poruszono temat organizacji imprez plenerowych, w tym także ślubów.

Goście programu przekonywali, że zawsze warto mieć plan "B" na wypadek złej pogody, a organizacja takiej imprezy jest wcale nie tak skomplikowana.

Czy Katarzyna Cichopek skorzysta z porad przedstawionych w programie i zorganizuje imprezę plenerową z okazji I Komunii Świętej swojej córki?

Jedno jest pewne — gwiazda "M jak miłość" na pewno nie boi się wyzwań i z pewnością poradzi sobie z organizacją tego wyjątkowego wydarzenia.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Jeśli zastanawiasz się, jak zorganizować imprezę plenerową, to warto skorzystać z porad ekspertów i zaplanować wszystko dokładnie z wyprzedzeniem. Pamiętaj, że warto mieć plan "B" na wypadek niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Zadbaj o wygodne miejsca do siedzenia, smaczne jedzenie i ciekawą oprawę muzyczną. Im więcej szczegółów przemyślisz, tym lepiej przygotujesz się do organizacji imprezy.

Jeśli chcesz poznać więcej porad na temat organizacji imprez plenerowych, koniecznie obejrzyj środowy odcinek "Pytania na śniadanie" i dowiedz się, jak zrobić to profesjonalnie i z klasą.

A może zainspirujesz się pomysłami Katarzyny Cichopek i zorganizujesz wyjątkową imprezę dla swoich bliskich? Warto spróbować!

Pisaliśmy również o: Smutna wiadomość rozeszła się po całej Polsce. Nie żyje aktor "Plebanii" i "Pianisty"

Może zainteresuje Cię to: Michał Wójcik nie może pogodzić się ze stratą żony. Jest teraz samotnym ojcem. "Stara się, na ile może"

Przypominamy o: Ojcostwo na najwyższym poziomie. Marcin Hakiel ćwiczy z synem na siłowni. Adam to skóra zdjęta z taty