Jego najstarsza córka, Julia, ma już 23 lata i prowadzi popularne konto na TikToku oraz Instagramie.

Wójcik ma również synów Jakuba i Charliego z poprzednich związków, a najmłodszy, Michał Junior, urodził się ze związku ze zmarłą partnerką Janią.

Niestety, niedawno do mediów dotarła tragiczna informacja o śmierci Jani, która zmagała się z chorobą nowotworową. Michał Wójcik prosił fanów o wsparcie i organizował zbiórki funduszy na jej leczenie, niestety nie udało się jej uratować.

Kabareciarz został sam z czwórką dzieci, ale jak twierdzi jego najstarsza córka, mimo że praca ojca nie oszczędza go, to utrzymują świetny kontakt.

Uważam, że mamy świetny kontakt, w szczególności teraz. Stara się, na ile może, praca go nie oszczędza, nie ma go w domu. Często jest w rozjazdach, pracuje, jak każdy - powiedziała 23-letnia Julia o ojcu dla cozatydzien.tvn.pl.

Popularne wiadomości teraz

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Niektórzy z nas mogą pamiętać, jak kilka lat temu Wójcik wyznał w programie "Dzień Dobry TVN", że bał się, że jego dzieci nie będą się dogadywać ze sobą. Okazuje się, że obawy były niepotrzebne, a internet i różnice wiekowe pomagają im utrzymać dobry kontakt.

Najnowsza tragedia, czyli śmierć Jani, na pewno wpłynie na życie Wójcika i jego dzieci.

Ale mimo to, widząc jak odważnie i otwarcie poruszają temat, a jednocześnie utrzymują rodzinny kontakt, możemy być pewni, że ta rodzina z pewnością sobie poradzi w trudnych chwilach.

Pisaliśmy również o: Smutna wiadomość rozeszła się po całej Polsce. Nie żyje aktor "Plebanii" i "Pianisty"

Może zainteresuje Cię to: Danuta Martyniuk popełniła jakiś błąd przy wychowaniu Daniela? "Byłam opiekuńcza, może aż za opiekuńcza"

Przypominamy o: Dagmara Kaźmierska powitała nowego członka rodziny. Wzruszającymi chwilami podzieliła się ze swoimi fanami w sieci