Jego najstarsza córka, Julia, ma już 23 lata i prowadzi popularne konto na TikToku oraz Instagramie.

Wójcik ma również synów Jakuba i Charliego z poprzednich związków, a najmłodszy, Michał Junior, urodził się ze związku ze zmarłą partnerką Janią.

Niestety, niedawno do mediów dotarła tragiczna informacja o śmierci Jani, która zmagała się z chorobą nowotworową. Michał Wójcik prosił fanów o wsparcie i organizował zbiórki funduszy na jej leczenie, niestety nie udało się jej uratować.

Kabareciarz został sam z czwórką dzieci, ale jak twierdzi jego najstarsza córka, mimo że praca ojca nie oszczędza go, to utrzymują świetny kontakt.

Uważam, że mamy świetny kontakt, w szczególności teraz. Stara się, na ile może, praca go nie oszczędza, nie ma go w domu. Często jest w rozjazdach, pracuje, jak każdy - powiedziała 23-letnia Julia o ojcu dla cozatydzien.tvn.pl.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Niektórzy z nas mogą pamiętać, jak kilka lat temu Wójcik wyznał w programie "Dzień Dobry TVN", że bał się, że jego dzieci nie będą się dogadywać ze sobą. Okazuje się, że obawy były niepotrzebne, a internet i różnice wiekowe pomagają im utrzymać dobry kontakt.

Najnowsza tragedia, czyli śmierć Jani, na pewno wpłynie na życie Wójcika i jego dzieci.

Ale mimo to, widząc jak odważnie i otwarcie poruszają temat, a jednocześnie utrzymują rodzinny kontakt, możemy być pewni, że ta rodzina z pewnością sobie poradzi w trudnych chwilach.

Pisaliśmy również o: Smutna wiadomość rozeszła się po całej Polsce. Nie żyje aktor "Plebanii" i "Pianisty"

Może zainteresuje Cię to: Danuta Martyniuk popełniła jakiś błąd przy wychowaniu Daniela? "Byłam opiekuńcza, może aż za opiekuńcza"

Przypominamy o: Dagmara Kaźmierska powitała nowego członka rodziny. Wzruszającymi chwilami podzieliła się ze swoimi fanami w sieci