Jednocześnie różni i tak zakochani, że nie mogli nie zwrócić na siebie uwagi wszystkich wokół. Pojawia się więc pytanie, dlaczego się rozstali.

Niezgoda długo nie komentowała tego, co stało się z ich związkiem. Teraz jednak, że nie mają ze sobą nic wspólnego.

Prezenter telewizyjny i pracownica banku poznali się i zrozumieli, że między nimi zaiskrzyło. Kobieta z kolei zostawiła męża dla związku z Kammelem. Wszystko było na dobrej drodze do małżeństwa, ale para się rozstała.

Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda twierdzą, że powodem rozstania była niechęć prezentera telewizyjnego do stworzenia pełnej rodziny z dziećmi, a kobieta bardzo tego pragnęła.

Katarzyna Niezgoda nie jest częstym gościem na różnych imprezach showbiznesowych, oto co miała do powiedzenia na ten temat:

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

- Tylko byłam do tego świata na chwilę zaproszona. To nie był mój świat. To był świat moich przyjaciół, ludzi, z którymi się spotykałam, z którymi żyłam. Do tej pory nie rozumiem, dlaczego tak się wydarzyło, że tak otwarcie zostałam przez ten show-biznes przyjęta, i to mnie cały czas zaskakuje - wyznała.

Pisaliśmy również o: Pocałunek losu. Tylko cztery znaki zodiaku osiągają oszałamiający sukces w życiu

Może zainteresuje Cię to: Beata Kozidrak się zaręczyła. Radosne wieści ogłosiła ze sceny. "Cztery karaty szczęścia"

Przypominamy o: Zamachowski i Muskała nie są już razem? Aktorka spakowała walizki. "Jestem w momencie, kiedy nie uciekam"